Google Street View Aplikasyonu Çıktı

Önce Google Maps’in bir parçası olarak tanıdığımız Google Street View şimdi Itunes Store’da aplikasyon olarak yerini aldı.

Uygulama sayesinde Google herkesi Google Maps trekker olarak tanımlamış oluyor. Uygulama ile 360 derece olarak çekim yapabilir ve dünyayı keşfedebilirsiniz. Uygulama üzerinden başka kişilerin çektiği haritaları da görünteleyebilirsiniz.

Google Street View Nedir?

Google Street View ile dünyadaki önemli noktaları gezin, doğa harikalarını keşfedin ve müzeler, arenalar, restoranlar ve küçük işletmeler gibi mekanların içine konuk olun.

Kendi Street View deneyimlerinize yer vermek için panoramalar da oluşturun. Kolaylıkla 360 derecelik fotoğraflar oluşturmak için telefonunuzun kamerasını veya tek çekimli küresel bir kamera kullanın. Ardından, çektiğiniz panoramaları Google Haritalar’da yayınlayarak dünyayla paylaşın.

İçerik galerileri:

• Google’ın en popüler özel koleksiyonlarına göz atın
• Tüm Street View içeriğini (başkalarının katkılarıyla eklenenler dahil) keşfedin
• Yayınladığınız panoramaları içeren herkese açık profilinizi inceleyin
• Özel panoramalarınızı yönetin

 

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!