Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Temel felsefesi “Skip the routine,” yani sıradanın dışına çıkın olan Loacal.com bir yılı aşkın bir süredir, başta Kıbrıs’ta ve Türkiye’de olmak üzere, Akdeniz bölgesinde faaliyet gösteren bir seyahat platformu. Gezginler için benzeri bulunmayan bir internet platformu olan Loacal.com, bünyesinde yerli insanlar tarafından sunulan, yerel hayata dair özgün bir çok faaliyet bulundurarak, yerel halk ile gezginlerin buluşabileceği bir köprü görevi görüyor.

Daha önce keşfedilmemiş yerleri keşfetmek, yerlilerin nasıl yaşadığını deneyimlemek; yerel bir barda bir yerelle beraber sohbet etmek, içecek denemek; yöresel yemeği yöresel restorandan yemek; yerel müzikleri dinlemek ve yerli halk arasında en sevilen şarabı beraber tatmak için gerekli olan her şeye ulaşabileceğiniz bir platform.

Loacal.com 12 Ocak’ta yenilenmiş arayüz ve yepyeni, kullanıcı dostu tasarımıyla ve 450’ye yakın yeni deneyimle piyasada daha güçlü bir şekilde yerini alacak. Güncellenmiş sürümle beraber tüm Kıbrıs’ta ve Türkiye’nin en popüler turistik noktalarından İstanbul, Fethiye, Antalya, İzmir, Kapadokya ve Efes başta olmak üzere birçok mevkide deneyimler sunacak. 12 Ocak’ta yayınlanacak olan yeni siteyi ve sunacakları yeni deneyimleri heyecanla bekliyoruz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz