Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Foursquare, Arkadaşlarınızdan Seyahat Önerisi Almanıza Yardımcı Oluyor.

Trip Tips tatilinizde neler yapabileceğinize dair ipuçları sunuyor. 

Bilmediğiniz bir şehre gidiyorsunuz ve neler yapmanız gerektiğini araştırıyorsunuz ancak o bölgede yaşayan tüm arkadaşlarınıza bölgeyle ilgili önerilerini sormak istemiyorsunuz. Bu tüm seyahatçilerin ortak problemi. Peki ya ne yapmalı? Cevap Foursquare`de.

foursquare-trip-tips

Trips Tips özelliği ile arkadaşlarınıza Foursquare üzerinden ortak bir link gönderebilir ve size öneride bulunmalarını isteyebilirsiniz. Bu sayede her bilgi sızın listenize kaydedilecek ve mobil ya da web uygulamalarından erişiminize açılacak. Hatta arkadaşlarınız eğer daha önce gitmedikleri veya denemedikleri bir şeyi sizin listenizde fark ederlerse, kaydettiğiniz listenizden bile faydalanabilirler.

Foursquare her ne kadar iş alanına yönelik yatırımları ile günümüzde öne çıksa da, süpriz yaparak seyahat severleri de unutmadığını gösterdi. Yalnız dikkat! Arkadaşlarınız sizi denemenizi istedikleri bir restorana da yönlendirebilir!

Trips Tips`i çok sık kullanmasanız da, bu özellikler popüler yerlerin daha da ön plana çıkmasına yardımcı olacak gibi görünüyor.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir