Fotoğraftaki Moduna ve Lokasyonuna Göre Seyahat Teklifi 0

Skyscanner, Google Nearby ve Physical Web ile müşterilerle ilgili yeni bir kampanya anlaşması imzaladı. Airport Media, Exterion Media, Primesight ve Ubiquitous’un da partnerler arasında olduğu kampanyada yer işaretleme uygulaması öne çıktı. Skyscanner bu kampanya ile ulaşılması zor müşterileri harekete geçirmeyi de planlıyor.

Kampanyanın odak noktası insanların seyahat fırsatlarının genişliğini farketmesi ve bunun yanında elde ettikleri tecrübeleri sosyal medyada paylaşması.

Peki bu kampanya nasıl işleyecek?

Physcial Web özelliği ve Google Nearby sayesinde müşterilerin bulunduğu lokasyonlarda eklenmiş reklamlar, fiyat teklifleri belirecek. Yakınlardaki yer işaretlerinde ise, yeni yapılan bu anlaşma sayesinde Skyscanner içerikleri de gözükecek ve seyahat için kişiler cesaretlendirilmiş, fırsat sunulmuş olacak.

Bu yer işaretleri ve bildirimler seyahat teklifi dışında başka fırsatlar da sunuyor; New York’a ücretsiz bir gezi kazanabilir, London Guide’ı ve Facescanner’ı ücretsiz indirebilir ve özel seyahat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

easid-520-media-id-2142

Modunuza göre seyahat!

Facescanner’ın ise sıradışı bir özelliği var: fotoğraflarınızı bu uygulamaya yüklediğiniz takdirde modunuza göre seyahat önerilerinde bulunuyor.

Birçok farklı lokasyonlarda yürütülen bu kampanyalara Londra durakları, Gatwick havaalanı, Glasgow metroları ve seçilmiş sinemalar da dahil.

İngiltere ve İrlanda pazarlama yönetici Elise Hilditch bu gelişmeleri insanların seyahat seçeneklerinin fazlalaşması olarak yorumluyor. İşini sadece seyahat edenlere en uygun seyahat tavsiyesinde bulunmak yerine seyahat için ilham vermek olarak da görüyor.

Proxama genel müdürü John Kennedy ise Physcial Web gibi platformların müşterileri markalara daha iyi entegre eden, yaratıcı ve inovatif platformlar olarak görüyor. Dijital içerik, medya, reklam, yer işareti teknolojisi ve demografik yapının birleşmesi sonucu müşteri hareketlenmesini oluşacağını söylüyor.

Skyscanner’ın bu uygulaması gerçekten de sektörde seyahat önerisi açısından bir öncü olabilir. Çünkü Physical Web ilk kez çoklu entegrasyon, çoklu lokasyon ve çoklu medya ile birlikte kullanılıyor.

Nearby uygulaması Android kullanıcısı olan müşterilerin yeni lokasyonlar keşfetmesini gerçekten kolaylaştıracak. Ayrıca, bu 2 uygulama tüm tarayıcılarla çalışabildiği için müşteri açısından da kolaylıkla ulaşılabiliyor.

screenshot4

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.