Formu Doldur Japonya’ya 10 Günlük Tatil Kazan 10

Japonya Turizm Ofisi size Japonya’da heyecan verici anlat vaat ediyor. 15 Ekim tarihine kadar Japonya Turizm Ofisinin sitesine girerek kutuyu işaretleyin, ülke, eposta ve yaş gibi bilgileri doldurun 14-28 Kasım arasında yapılacak çekilişle 10 günlük rüya gibi Japonya tatili kazanın.

12. yüzyıldan kalma geleneksek lüks konaklama hizmeti sunan Kobe‘de Tocen Goshoboh‘da 3 gece kalıp yolculuğunu daha keyifli kılabilir, Tokyo‘nun leziz yemekler sunan restorantlarını deneyimleyebilir ayrıca Kyoto‘nun tarih kokan atmosferini turlayabilirsin.

Seyahat ortağımız, ilgin ve isteklerin için hazırlanan bu tura katılmak dışında 500 Euro seyahat çeki de tarafına iletilecektir.

Tek yapman gereken linke tıklayıp Japonya Turizm Ofisinin sitesine girmek.

[ft_button url=”http://www.welcome-japan.eu/en/sweepstakes” target=”_blank” background=”” type=”round” size=”black”] Tıkla [/ft_button]

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

10 Yorum

  1. “My time to relax” dan kasıtlarını anlayamdım yardımcı olurmusunuz. ordaki fotoğraflarda saat dilimleri ve mekanlar var. benim dinlenme, uyuma vs saatlerimi mi soruyorlar yoksa o saatlerde gezebileceğim anlamında bi rahatlık mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.