Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hayatımıza yeni yeni giriş yapan 360 derece fotoğraf ve video çekim teknolojisinin, pek çok şirkete, müşterilerine sürükleyici deneyimler sunmaları konusunda yardım ediyor hale gelmesiyle birlikte, seyahat sektörünün bu trendi yakalaması çok uzun sürmedi.

Filipin Havayolları (Philippine Airlines), bu teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanarak yolculara, rezervasyon yaptırmadan veya uçağa binmeden önce, şirketin filosunu oluşturan uçakların kabinlerinde 360° sanal tur yapma olanağı sunuyor.

Tur, 19 Eylül’de Londra-Manila rotasında uçuşlara başlayacak olan Boeing 777-300ER model bir uçağın kabininin iç kısmını ziyaretçilerin ilgisine sunuyor.

Yolcular uçağı inceleyebiliyor, detayları görüntülemek için yaklaşma-uzaklaşma seçeneklerini kullanabiliyor ve bilet satın almadan önce koltuk düzenini kontrol etmek için business ve ekonomi sınıfı bölümleri arasında sanal olarak yürüyüş yapabiliyor. Tur, Google Maps’e benzer bir biçimde işliyor ve açılabilen yatakları, paravanları, 18.4 inç genişliğindeki ekranları, her koltuğa özel uzaktan kumandaları ile 42 business sınıfı koltuğunun yanı sıra 11 inç büyüklüğünde ekranlara sahip uçuş eğlence sistemleri ve dahili USB girişleri bulunan 328 ekonomi sınıfı koltuğunu yolcuların inceyebilmesi için görüntüleme olanağı sunuyor.

Filipin Havayolları, modernleşme çabalarının bir parçası olarak önümüzdeki iki yıl içerisinde filosuna altı yeni Airbus A350-900 model uçağı dahil edecek ve bu uçaklardan birisi, Londra rotasında uçuşlar gerçekleştirecek.

Sanal tura, buraya tıklayarak başlayabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz