Fildişi Sahilleri ile Vizeler Karşılıklı Olarak Kaldırılıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Fildişi Sahili Cumhurbaşkanı Vattara’nın yaptığı görüşmeler sonrası iki ülke arasında vizelerin karşılıklı olarak kaldırılmasına karar verildi.

abidjan

2 ülke arasında yapılan çeşitli anlaşmalara istinaden turizm alanında da ortak hareket edilmesine ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Fildişi Sahili vatandaşları arasında vizelerin kaldırılması kararı alındı.

Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili detaylı bilgilerin basına dağıtılması bekleniyor. Fildişi Sahili’nde, 2 Ocak 2014 tarihi itibarıyla “e-vize” uygulamasına geçilmişti. Vize başvuruları, www.snedai.com internet adresi üzerinden yapılabilmektedir. Fransızca ve İngilizce dillerinde hizmet veren sözkonusu internet adresinde uygulama hakkında detaylı bilgiler mevcuttur.

THY’nın Abidjan’a haftada 4 seferi bulunmaktadır.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!