Feribotlines Yunan Adalarına Online Bilet Satışına Başladı 0

Yaz aylarında en fazla turist alan yerlerin başında gelen Yunan adalarına Ayvalık, Bodrum ve Çeşme gibi lokasyonlardan motorlar ile geçilebiliyor fakat her firmanın ayrı ayrı sitesine girerek bilet satın alma yapmak yerine tek site üzerinden tüm feribotların saatlerini ve fiyatlarını görebileceğiniz bir platform çıktı, Feribotlines.

Bu proje ile Yunan adalarına seyahat eden turistler tüm seyahat süreçlerini artık 3 adımda gerçekleştirebiliyor ve online aldıkları biletleriyle seyahat edebiliyorlar. Sistem ile Yunan Adalarına hangi limanlardan, hangi günler, kaç defa sefer olduğunu kolayca öğrenebiliyor. Üstelik istedikleri güzergahtaki tüm firmaları feribot tipi, saat, sefer süresi, fiyat kıyaslaması yaparak kendisine en uygun feribot biletini ister web, ister cepten anında satın alabiliyorlar.

Girişimci Tamer Arda Tuncer ve ekibi tarafından 6 aylık bir geliştirme süreci sonrasında Php, nodejs ve python programlama dillerinde yazılan siteye önümüzdeki dönemde Yunan Adaları, Ukrayna ve Kıbrıs feribot biletlerinin satışının yanı sıra Yunanistan iç hattı, ve İtalya-Yunanistan feribot biletleri de eklenecek.

Tamer Arda Tuncer; “En büyük hedefimiz kullanıcı için eşsiz bir deneyim oluşturmak, her misafirimize seyahat danışmanı desteği sağlıyoruz. Lokasyonu gerçekten bilen kişilerden bilgi alarak seyahatlerini en keyifli geçirebilecek şekilde planlamalarına yardımcı oluyoruz.”

Uzakrota ekibi olarak bu girişime başarılar diliyoruz ve gelişleri yakından takip ederek sizlere bildireceğiz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.