Eurowings’den Her Yolcuya Ücretsiz İnternet

Eurowings, 1 Şubat’tan itibaren çok sayıda kısa ve orta menzilli uçuşta uçak içi internet hizmeti vermeye başladı. Hizmet ilk etapta 30 uçakta kullanımda olacak.

HER YOLCU İÇİN ON DAKİKA ÜCRETSİZ İNTERNET

Eurowings Ağustos 2016’dan bu yana kısa ve orta mesafe uçuşlarında ücretsiz olarak sunulan WINGS Entertainment uçak içi eğlence sistemine ek olarak, Şubat ayından itibaren WINGS Connect‘i de sunacak. Bu internet hizmeti ile birlikte, Eurowings yolcuları uçuş sırasında çevrimiçi olabilecek, internette sörf yapabilecek ve iletişim kurabilecekler. Lansman boyunca, her yolcuya on dakika boyunca ücretsiz İnternet bağlantısını deneme fırsatı verilecek. Halihazırda aktif kullanımda internet hizmetini sunan 30 uçak bulunuyor ve diğer uçaklarda da bu hizmet için çalışmalar yapılacak.

BULUTLARIN ÜSTÜNDE İNTERNETTE SÖRF

Eurowings, neredeyse tüm rotalarında Internet’e hızlı erişim sunacak ve bunun için uydu operatörü Inmarsat’ın en yeni teknoloji ürünü GX Aviation uçuşa hazır geniş bant sistemini kullanan ilk düşük maliyetli havayolu şirketi olacak.

Yolcular, ilk başta 10 dakika ücretsiz internete sahip olacak. Daha sonra üç cazip internet paketi arasından seçim yapabilecekler. Eurowings, teknoloji ortaklarından Inmarsat ile ortaklaşa sunduğu uçak içi internet hizmeti, Inmarsat’ın Global Xpress (GX) ağı ile en yeni geniş bant uydu teknolojisine (Ka-bandı) dayanıyor ve kısa ve orta menzilli uçuşlarda kesintisiz ve güvenilir kapsama imkânı sağlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!