EasyJet Londra-Moskova Uçuşlarını Başlatıyor 0

easyJet, İngiltere Sivil Havacılık Otoritesi (CAA) tarafından verilen yetki ile 2013 yılının bahar döneminde Londra ve Moskova arasındaki uçuşlarını başlatıyor.

Londra Gatwick ve Moskova Domodedovo havaalanları arasında günde iki sefer yapacak olan easyJet’in Airbus A320 tipi uçaklarında 180 koltuk bulunacak. Dört saat sürecek uçuşlar her gün Londra’dan 07:00 ve 14:00, Moskova’dan ise 14:40 ve 21:40 saatlerinde hareket edecek. easyJet uçuş operasyonlarının ilk yılında 230 binin üzerinde yolcu taşımayı hedefliyor.

Londra ve Moskova arasında seyahat imkanı sunmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden easyJet CEO’su Carolyn McCall; “Bu gelişmenin İngiltere ve Rusya’daki yolcularımız için doğru bir karar olduğuna inanıyoruz. Hızlı büyüyen bir ekonomiye sahip olan Rusya, tarihi ve kültürel açıdan da zengin bir ülke. Uçuşlarımızın, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat planlamalarında tercih edileceğine inanıyoruz.

easyJet, giriş yaptığı yeni pazarları, rekabet politikası ve uygun fiyatlar ile daha fazla yolcunun seyahat etmesine fırsat sağlayarak geliştirdiğini pek çok kez kanıtlamıştır. Önümüzdeki bahar aylarında bu rotada easyjet ile seyahat edecek yolcularımızı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Turizmdebusabah.com

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.