Dünyanın En İyi Gece Hayatı Olan Şehirleri

10. Bangkok, Tayland

roof bar

En ilgi çeken mekanı çatı bar. Onun dışında da gece kulüpleri ve trend barları var.

9. Buenos Aires, Arjantin

091010_buenos_aires_0022

Burada hafta sonu pazartesi başlıyor. Palermo mahallesi çeşitli müzik şovlarına ve sanat sergilerine ev sahipliği yapıyor.

8. Las Vegas, Amerika Birleşik Devletleri

marquee2

Tabiki Vegas denilince akla kumar geliyor. Cosmopolitandaki Marquee gece kulübü gibi mekanlarıyla ilgi çekiyor.

7. Montreal, Kanada

pop3

Burası Kuzey Amerika’nın keşfedilmemiş bir mücevheri gibi. Pop Montreal uluslararası müzik festivalleri, yıllık beş günlük partileri ile rock, indie-pop, elektro, punk ve hip hop müziğe insanları doyuruyor.

6. Barcelona, İspanya

barceolna marina

Barcelona’da ise kulüpler 1 den sonra açılıyor. Puerto Olimpico marina üzerinde yer alan ünlü kulübü Ipanema’nın dans ve fantezi kokteylleri bulunuyor.

5. Londra, Birleşik Krallık

Wheelbarrow-600x400

Londra’da ise her gece fantastik müzik var. Wheel Barrow adlı mekan Arthur’s Day kutlamaları için uygun olan 500 mekandan biri.

4. Sao Paulo, Brezilya

mynt

Rio de Jenerio’nun gölgesinde olsa da Sao Paulo’nun gece hayatı renkli ve yoğun. Deniz temalı olan yat kulüpte elektronik müzik vardır.

3. New York, Amerika Birleşik Devletleri

Attila at Gramercy Theatre

Bu kentin asla uyumadığı doğru değil ama haftanın herhangi bir gecesinde mutlaka birşeyler sunduğu için New York gece hayatı seviliyor. Gramercy Theater sık sık dans etmek isteyenler için keyifli bir ortam oluşturuyor.

2. Berlin, Almanya

club_der_visionaere

Bir şehrin ruh sağlığı gece kulüplerinin aktifliğinden belli olsaydı berlin bir deli gömleği olurdu. Kentin su yolları Club der Visionare gibi plaj barlarıyla kaplı.

1. İbiza, İspanya

pacha

Mecca İbiza’nın ünlü gece kulübü. Bunun dışında Pacha gibi gece kulüpleri ünlü. Buralar için gece kulübü değil hayat tecrübesi diyorlar.

 

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!