Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ABD merkezli dünyanın en büyük DMC konsorsiyumu olan Global DMC Partners 3. satış ofisini Türkiye’de açtı.

Global DMC Partners, Ingiltere ve Almanya’nın ardından, Türkiye’de faaliyatine başlayan üçüncü Enternasyonel Satış Ofisleri ile 2017 de büyümelerinin çok daha hızlanacağını öngörüyor.   Gurubun Avrasya ve Afrika bölgesindeki satış ve pazarlama faaliyetleri,  “Global DMC Partners  Avrasya Direktörü”  görevini üstlenen MICE Sektörünün deneyimli  ismi Mustafa Yalçın tarafından yürütülecek.

Global DMC Partners Başkanı Catherine Chaulet, “Mustafa ve ekibiyle yıllarca yakın çalışmamız sonucunda Global DMC Partners Avrasya Ofisini birlikte açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Müşteri  talep ve beklentilerini çok iyi bilen, DMC sektörünün bu uzman ekibinin enternasyonal gelişimimize ve marka bilinirliğimize çok önemli katkıları olacağına güvenimiz tam” diye ifade ediyor.

Mustafa Yalçın 30 yılı aşkın süredir seyahat endüstrisi ve uluslararası toplantılar konusundaki engin tecrübesi ile üstlendiği bu yeni görevini, halen Universal Turizm olarak sürdürmekte oldukları DMC faaliyetleri ile eş zamanlı olarak yürütecek.

Istanbul’da bulunan yeni satış ofisi  Avrasya ve Afrika pazarlarıyla yakından ilgilenebilmek için de stratejik bir konumda yer alıyor.

Yeni görevi hakkında konuşan Mustafa Yalçın ise, “Gerek lojistik gerekse kültürel olarak Doğu ile Batı’nın buluşma noktasında  yer alan ülkemiz, bu özelliğiyle Global DMC Partners’in misyonu ile tam olarak uyuşuyor. Pek çoğu ile yaklaşık 20 yıldır yakın çalışmaktan onur duyduğum bu seçkin DMC’lerin hizmet kalitelerine birinci dereceden tanıklık etmiş olarak, kendilerini şimdi çok daha geniş bir müşteri tabanı ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyacağım” açıklamasını yaptı.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz