Dünyanın 120 Ülkesinde Hizmet Veren GoEuro, Türkiye’ye Açıldı 1

Dünyanın 120 ülkesinde uçak bileti, tren bileti ve otobüs bileti konusunda hizmet veren GoEuro Türkiye pazarına açıldı.

Türkiye’de gün geçtikçe büyüyen uçak, tren ve otobüs bileti pazarı yabancı oyuncuların da iştahını kabartmaya başladı. Özellikle mobil kullanımın artması, genç nüfusun yoğunluğu ve Türk insanının seyahate etme alışkanlığının atmasıyla birlikte yabancı oyuncuları da sıkça ülkemizde görür olduk.

Naren Shaam, birkaç yıl önce, dünya çapındaki tüm üniversite öğrencilerinin ergenlik ayini olan Avrupa’yı sırt çantasıyla dolaşma seyahatlerinden birinde en iyi güzergâhı planlamak, hesaplı bir otobüs ya da doğru treni bulmak üzere araştırma yapması fakat cebinden tonlarca para çıkması sonucu kurduğu ve bugün değeri yüz milyonlarca euro ile ölçülen bir site haline gelen GoEuro bugün 180 kişiyi aşkın profesyonel ekibi ve 120 ülkede 12 dilde hizmet vermektedir.

GoEuro‘nun destekçileri arasında Facebook, Spotify, Skype ve Airbnb’yi desteklemiş olan Atomico, Battery Ventures, Goldman Sachs Investment Partners, Kleiner Perkins Caufield & Byers, Lakestar, NEA ve Silver Lake Kraftwerk bulunuyor.

Enuygun.com, Biletall.com, Turna.com, Tickets.com.tr, Ucuzabilet.com, Neredennereye.com, Bilet.com, Ucakbileti.com ve Kiwi.com gibi oyuncuların yer aldığı Türkiye pazarındaki rekabeti takip ederek sizlere bilgi aktarıyor olacağız.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.