Dünya Seyahat Acentaları Birlikleri Federasyonu UFTAA’nın İstanbul Ofisi Açıldı 0

Dünya Seyahat Acentaları Birlikleri Federasyonu UFTAA’nın İstanbul Ofisi, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un katıldığı törenle TÜRSAB genel merkez binasında açıldı.

TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün‘ün, Türkiye adına Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Dünya Seyahat Acentaları Birliği Federasyonu’nun (UFTAA) Yönetim Kurlu toplantısı İtalya’nın Salerno Kenti’nde 25 Temmuz 2017 tarihinde düzenlenmiş ve alınan kararlardan biri de İstanbul’da UFTAA Global Turizm Ofisi’nin açılması olmuştu.

TÜRSAB Genel Merkez Binası’nda düzenlenen törene UFTAA Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyeleri, seyahat acentaları ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Açılış töreni öncesinde düzenlenen TÜRSAB UFTAA Ortak Yönetim Kurulu Toplantısına katılan Kültür ve Turizm Bakanı  Numan Kurtulmuş, TÜRSAB Konfrans Salonu’nda düzenlenen açılış töreninde de bir konuşma gerçekleştirdi.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe