Dünya Haritasında Gittiğiniz Ülkeleri Renklendirin 0

Find it! World” pek eşi benzeri olmayan bir seyahat posteri. Estonyalı bir girişim olan Bold Tuesday tarafından yapılan bu seyahat haritası, henüz benzerini görmediğiniz türden bir poster.

Bildiğimiz gibi hayat bazen tam bir bulmaca olabiliyor. İnsanlar her zaman bir şeyler arıyorlar ki bunlar genellikle ofis anahtarları yada kot pantolon gibi günlük eşyalar. Ama bunlar sadece eşya. Bunlardan daha sıklıkla macera arıyoruz! Yepyeni muhteşem mekanlar görmek, ilginç insanlarla tanışmak, ilham bulmak ve yeni kültürler tanımak istiyoruz. Hepimiz kalbimizi bir an için bile olsa sıkıştıracak bir şeyler arıyoruz. Ve bunlar bir yerlerde gizlenmiş olabilir, herhangi bir yerde!

Bu akıllıca hazırlanmış seyahat haritası size arayışlarınızda ilham vermek için yapılmış. Dünyadaki 197 ülke bu posterde gizlenmiş ve içinde onları arayacağınız 2596 harf kullanılmış. Minimalist İskandinav tarzıyla hazırlanmış bu harita, yaratıcısı siz olduğunuz için benzersiz. Tüm yapmanız gereken bir kalem almak, ülkeleri bulup renklendirmek ve dünyanızın ne kadar renkli olduğunu görmek!

finditworld

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.