COOP TRR ve Uzakrota’dan Avrupa’nın buluşma noktası: Departure Europe

Türk kökenli seyahat acentecilerinin çatı kuruluşu Avrupa Türk Seyahat Acenteleri Birliği (COOP TRR), son yılların en önemli turizm etkinliklerinden biri olan Uzakrota ile yeni bir iş birliğine imza attı. Departure Europe adı altında ortak bir marka kuran COOP TRR ve Uzakrota, Avrupa’da bir dizi etkinliğe başlıyor. İlk olarak Almanya’nın başkenti Berlin’de, ‘Departure Europe Berlin’ adı altında yapacakları etkinlikte Türk ve dünya turizm profesyonellerini bir araya getirecekler.

COOP TRR Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Şenel, Mercure Hotel Moa Berlin’de 10 Mart’ta hayata geçirecekleri bu etkinlikte, Türkiye ve Avrupa’dan turizm profesyonelini buluşturmayı hedeflediklerini açıklıyor. COOP TRR’nin Avrupa’daki geniş üye ağı gücü ile Uzakrota’nın etkinlik tecrübesinin birleşiminden doğan sinerjinin Departure Europe Berlin’e yansıyacağını söyleyen Şenel, başta Almanya olmak üzere İngiltere, BDT, Balkanlar, Avrupa ve Orta Doğu’dan dünyanın en büyük turizm şirketlerinin buluştuğu bir etkinlik olacağını belirtiyor. Şenel, bu etkinliği dünya turizm profesyonellerinin en önemli buluşma noktası olan ITB Fuarı’ndan hemen sonra gerçekleştireceklerine de dikkat çekiyor.

Fatih Şenel, “Departure Europe Berlin tek olmayacak, hedefimiz Avrupa’nın pek çok önemli şehrinde bu tür etkinlikleri tekrarlamak” diyor.

Uzakrota Kurucusu Gökhan Erdoğan da etkinlikte 60 stantın kurulacağını, seyahat acenteleri, oteller, tur operatörleri, seyahat teknoloji şirketleri ve hava yolları gibi turizmin her kesiminden önemli şirketlerin temsilcilerinin yer alacağını ifade ediyor. Departure Europe Berlin’in pek çok önemli konuda panel ve workshop’a da ev sahipliği yapacağını kaydeden Erdoğan, hepsi birbirinden değerli uluslar arası 40 konuşmacıyı ağırlayacaklarını bildiriyor. Erdoğan, “Sektördeki uzmanların ilham verici konuşmalarıyla dolu bir gündemimiz var. Yeni taktikler ve stratejilerle bir sonraki seviyeye geçin, konuşmacılarımız ve katılımcılarımız ile genel atmosferden enerji alın. Kendinizi harika bir 2023’e hazırlayın!” diyor.

Departure Europe Berlin
https://www.uzakrota.com/departure23/

Tarih: 10 Mart 2023
Yer: Mercure Hotel Moa Berlin
Biletler: https://www.eventbrite.co.uk/e/departure-europe-2023-tickets-488563666077

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!