Çocukların Kullanımına Uygun Şehir Rehberi

ZigZag’ın çocuklar için geliştirdiği şehir rehberi eğlenceli eğitim seti ile piyasaya sürüldü.

Çoğunlukla şehir rehberleri yetişkinler için üretilse de ZigZag bu alışkanlığın dışına çıkıp çocuklar için bir şehir rehberi seti üretti.

Sette haritadan, eğlenceli ve faydalı bilgilere, tarih derslerinden, Roma, Paris vb. şehirlerde yapılabilecek aktivitelere kadar her şeyi bulmak mümkün. Setteki kartlar çocukları gezi rehberliklerini üstlenecek olan Zig ve Zag adlı karakterler ile tanıştırıyor. Gezecekleri şehirlerde çocuklarıyla birlikte gerçekleştirebilecekleri aktivite arayışlarını internet üzerinden sürdüren yetişkinler bu set sayesinde çocuklarının şehirleri kendi kendilerine tanımalarına ve aile aktivitelerinde, tatillerinde aktif rol oynamalarına yardımcı oluyor.

1

ZigZag rehberlerinde bulunan şehirleri çeşitlendirmeye devam ediyor. Çok yakında özellikle Amerika’daki pek çok farklı şehrin, Los Angeles, Boston, Chicago…, bu sete katılması bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!