Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Çinli seyahat sitesi Mafengwo, Çin ve yurtdışındaki destinasyonlar için yeni bir seyahat kategorisi ve 12 klasik seyahat programı açıkladı.

Şirket ayrıca, Jaguar Land Rover gibi premium otomobil üreticileri, araç kiralama platformları ve gezi yerleri ile ortaklık yaparak gezginlere tek elden karayolu seyahati hizmeti sunmayı planladığını açıkladı.

Mafengwo’nun yeni karayolu seyahati teklifleri ile ziyaretçiler çeşitli güzergahlara ve seyahat ipuçlarına göz atabilir, potansiyel seyahat arkadaşı arayabilir ve araba kiralama gibi karayolu seyahati ürünleri satın alabilirler.

“Genç nesil Çinli turistler geleneksel seyahatten kayıyor”

Mafengwo tarafından toplanan son veriler, kullanıcılarının karayolu seyahatlerine daha fazla dikkat ettiğini gösteriyor. Kullanıcılar tarafından oluşturulan ilgili içerik, son iki yılda yıllık ortalama % 121 oranında artış gösterdi. Mafengwo’da ‘karayolu seyahati’ arama hacmi, son iki yılda % 230 oranında arttı. İnternet sitesinde ayrıca, karayolu seyahati ürünlerinin temel tüketicilerinin yaklaşık% 70’inin 1980’lerde veya 1990’larda doğduğu ortaya çıktı.

Mafengwo Kıdemli Başkan Yardımcısı Yu Zhuo; “Genç nesil Çinli turistler, geleneksel gezilerden kişiselleştirilmiş ve temalı derinlemesine turlara kayıyorlar ve karayolu seyahatleri dünyayı keşfetmek için en iyi yollardan biri” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz