CarTrawler, Distribusion ile Yaptığı Anlaşmayla Yelpazesini Genişletiyor

CarTrawler’ın şirketlerarası satış operasyonu ortaklarına sunduğu otobüs transferleri yelpazesi, şehirlerarası ve shuttle otobüs hizmetleri toplayıcısı Distribusion Technologies ile yapılan anlaşmayla genişletiliyor.

Distribusion’ın önceden rezerve edilebilir otobüs transferi hizmetleri, CarTrawler’ın havayollarına yönelik yardımcı gelir platformunda satışa sunulacak.

Havalimanı shuttle’larını ve şehirlerarası servisleri içeren yeni ön ödemeli otobüs içeriği, CarTrawler’ın 100 havayolu ortağının tamamının ve 2,000 online seyahat acentesinin erişimine açık olarak hizmet sunuyor.

CarTrawler’ın kara taşımacılığı direktörü Tommi Holmgren, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu: “Seyahat sektörü için heyecan verici bir dönemdeyiz. Ürünler ve hizmetler arasında daha önce varolan görünmez sınırlar şimdi ortadan kalktı ve seyahat sektörünün tüm segmentlerinde yeni fırsatlar yarattı.

Araç kiralama, taksi, kişisel transfer ve tren çözümlerinin yanı sıra, mevcut otobüs transferleri ürünümüzün kapsamının genişlemesiyle, seyahat ortaklarımızın artık, müşterilerini başka web sitelerine aktarma ihtiyacı ortadan kalkacağı gibi, bu sitelerle, ellerinde bulunan değerli müşteri verilerini ifşa edecek şekilde doğrudan çalışma zorunlulukları da ortadan kalkacak.

“Hizmetimiz, tıpkı müşterimizin yolculuğunda olduğu gibi, havalimanında başlayıp bitmiyor. Teknolojimize yatırım yapmayı ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri genişletmeyi sürdürüyoruz.

“Önceden rezervasyon, müşterilere, nasıl seyahat etmek isterlerse istesinler, seyahat düzenlemelerini kapıdan kapıya planlamalarında yardımcı olarak rahatlık sunuyor.”

Distribusion firmasının CEO’su Julian Hauck ekliyor: “Bugün, müşteriler sadece bir uçuş ya da otelden ziyade, baştan başa tam bir seyahat düzenlemesi beklentisini taşıyor.

“Havalimanı shuttle’ları ve şehirlerarası otobüs seferleriyle, havayolu müşterileri artık havalimanına, şehir merkezine veya yakındaki başka herhangi bir varış noktasına gidiş ve gelişte en ucuz erişilebilir seçenekten faydalanabiliyor.

“Uçuş ve otobüs rezervasyonlarını birleştirmek, gezginlere yolculuklarının tamamı için rezervasyon yapmaları adına kusursuz bir yol sunuyor.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!