Bu Yılın En Göze Çarpan Mayo ve Mayokini Modelleri

Plaj modası yine göz alıcı tasarımları beraberinde getirdi. Bu yaz kumsallarda en şık mayo ve mayokini modelleri ile boy göstermeye şimdiden hazır olun. En fazla göze çarpan tasarımların hangileri olduğunu merak edenler aşağıda yer alan listeye göz atmaya başlasın. Konuyu sizler için mercek altına aldık ve işte sonuçlar! 

Beyaz Mayo ve Mayokiniler Göz Kamaştırıyor! 

Mayo ve mayokini modellerinde pastel tonlar uzun zamandır tercih ediliyordu. Ancak bu yaz beyaz renkte dizayn edilen tasarımlar diğer renkleri geride bırakacak gibi görünüyor. Tüm saflığı ve güzelliği ile bu mayo ve mayokini modellerini incelediğinizde siz de çok etkileneceksiniz. Aralarında dolgulu olarak tasarlanan ya da çeşitli aksesuarlar ile çok daha dinamik bir form kazandırılan modelleri de görebilirsiniz. Bu özel tasarımlardan siz de mutlaka dolabınıza kazandırın! 

Leopar Desenli Mayolarla Feminen Bir Stil! 

Feminen stilin olmazsa olmazlarından biri olan leopar desenleri mayo modellerini de ele geçirmiş durumda! Siz de kadınsı stilinizi plaj modası ile harmanlamak isterseniz bu tasarım seçeneklerine yönelebilirsiniz. Birkaç farklı renk tonu öne çıkıyor olsa da model açısından daha fazla sayıda seçenek ile karşılaşabilirsiniz.  

Asimetrik Kesim Mayo Ve Mayokiniler  

Özel asimetrik kesimi ile ön plana çıkan ve aynı zamanda gösterişli formuyla da beğeni toplayan mayo ve mayokini modelleri de bu yaz bir hayli ilgi görecek gibi görünüyor. Son birkaç yıldır asimetrik kesim pek çok kıyafet modelinde kullanılıyordu. Artık mayo ve mayokinilerde de bu modellerle sık sık karşılaşacağız gibi görünüyor.  

Sırt Dekolteli Mayolar Yine Revaçta! 

Hem mayo hem de mayokini modelleri incelendiğinde özellikle sırt bölümü açıkta kalan tasarımların da revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Sırt dekolteli mayolardan hoşlananlar bu yıl bir hayli şanslı! Yılın göze çarpan tasarımları arasında yer alan bu modelleri internetten daha rahat inceleyebilirsiniz. Penti internet sitesine hemen uğramanızı öneriyoruz. En popüler mayo modelleri, mayokini çeşitleri, bikini tasarımları bu siteye beğeniye çoktan sunuldu. Eğer acele ederseniz en güzel modeller arasından seçim yapma şansına da sahip olabilirsiniz. Üstelik düşük fiyatlar ve indirimler eşliğinde alışveriş yapma şansı da sunuluyor.  

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!