Booking.com: “Her Gün Bir Fark Yaratma Gücü” 0

Booking.com, 2019 Booking Booster hızlandırıcı programının bir parçası olarak ölçeklendirme hibesi alan sürdürülebilir turizm girişimlerini açıkladı. Üçüncü yılında, üç haftalık hızlandırıcı program, tamamen Booking.com çalışanları ve uzmanları tarafından yürütülen bir dizi konferans, uygulamalı atölye çalışmaları ve koçluk oturumlarından oluşuyor.

2019 programına katılan 10 start-up, sekiz farklı ülkeden ve kolektif olarak neredeyse tüm dünyada faaliyet gösteriyor. İşletmeler ayrıca, çevresel ve vahşi yaşamın korunmasını kolaylaştıracak teknolojiyi kullanan ve risk altındaki toplulukları turizme yönelik kapsayıcı yaklaşımlarıyla başarılı olmaları için güçlendiren platformlar dahil, çeşitli model ve çözümlerin bir karışımını temsil ediyor.

Program, başlangıçta öngörülen büyümenin bir sonraki aşamasına destek olmak için Booking.com’un 2 milyon Avro tutarından 500 bin Avro’ya (562.000 ABD Doları) kadar bir ölçeklendirme yardımı alabilmesi için son bir adım attı.

“Bu tutkulu değişimi gerçekleştirenlerin her biriyle gurur duyuyorum”

Booking.com’un Başkanı ve CEO’su Gillian Tans “Bu şaşırtıcı start-up’ların inanılmaz bağlılığı ve dünyanın her köşesinde toplulukları ve kaynakları korumak için geliştirdikleri yenilikçi çözümler beni çok etkiledi.

“Sürdürülebilir seyahat söz konusu olduğunda, teknolojinin iyilik için güçlü bir araç olduğuna inanıyoruz. Bu tutkulu değişimi gerçekleştirenlerin her biriyle gurur duyuyorum ve ilerlemelerini takip etmeyi ve vizyonlarını gerçeğe dönüştürmeye çalıştıkları için onları desteklemeyi ve gelecek on yıllarda hepimizin sevdiği hedefleri mutlu ve sağlıklı tutmaya yardımcı olmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

“Her gün bir fark yaratacak gücümüz var”

Eco-Age’in kurucusu ve kreatif direktörü ve aynı zamanda 2019 Booking Booster Elçisi Livia Firth 2019 Booking Booster’ın final açılışı açılış konuşmasında, herkesi bu alanda sürdürülebilirlik ve yeniliği aktif olarak desteklemeye çağırdı ve : “Sürdürülebilirlik: hareketli parçaların ekosistemi ve hepimizin rolümüzü oynamamız gerekiyor.

“Kim olsak ve nerede olursak olalım – start-up’lar, şirketler, politika yapıcılar veya hükümet üyeleri olsun – her gün bir fark yaratma gücüne sahibiz. Bugün bir seyahat rezervasyonu yaptığımızda da büyük bir fark yaratabileceğimizi biliyoruz” dedi.

Programdaki deneyimleri üzerine yorumda bulunan IMPULSE Travel’ın kurucusu ve CEO’su Rodrigo Atuesta; “Bu fon ve Booking.com’dan aldığımız inanılmaz destekle, Kolombiya’nın narkotik tarihini, Kolombiya’daki 40 toplulukta pazar odaklı bir barış inşası hareketi yaratan turlarla 17.000 uluslararası gezgini çekerek yeniden yazmaya devam edeceğiz. Savaşma, tur yap!” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.