Booking Agora, Arkman Muhasebe Programı ile XML Entegrasyonu Sağladı

400‘den fazla havayoluna, 175 ülkede 350.000 otele ve konaklama tesisine, yaklaşık 30.000 farklı nokta ve lokasyonda araç kiralamaya, yurtiçi ve yurtdışı otel-havalimanı-otel transferlerine, tüm bu ürünlerin birleştirerek paket tur oluşturmaya ve hazır paketlere erişme hizmeti sunan BookingAgora, turizm sektöründe seyahat acentelerinin büyük bir çoğunluğunun tercih ettiği Arkman muhasebe programı ile full XML entegrasyonunu tamamlandı.

Yapılan bu entegrasyon ile artık acentalar yapmış olduğu satışları Arkman Muhasebe Programına ve Coper‘e tek tek elle kotasyon açma veya Excel’e yükleme gibi dertlerden kurtulmuş oluyor. Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu özellik sayesinde acenta, BookingAgora üzerindeki her hangi bir ürünü ödemesini tamamladığı ve statüsünü satışa dönüştürdüğü anda satış işlemi anında Arkman’da da görebilmekte.

Booking Agora ile ilgili haberleri takip ederek sizlere bildireceğiz.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!