Bombardier’in C Serisi ve Genişletilmiş Koltukları

Bombardier C serisi orta koltuklardaki genişliğin arttırılmasıyla birlikte uzun boylu müşterilerine daha konforlu seyahat imkanı sunuyor.

Farklı boy ve kilolardaki müşterilerine konforlu bir seyahat sunmak isteyen Bombardier’in C serisi uçakları geniş aralıklı orta koltukları ile göz dolduruyor.

bombardier

Kramplara son! Standart boyuttaki koltuklarda yaşanan konfor problemleri orta koltuklardaki 2 inçlik genişleme sayesinde sona eriyor, üstelik ekstra ücret ödemeye gerek kalmadan!

C serisi uçaklar pek çok standart uçakta olduğu gibi koridorun sağında ve solunda yer alacak 3’er koltuktan oluşmakta. Bu serideki uçakların standart uçaklarla olan tek farkları ise ortada kalan koltukların koridor ve pencere kenarı koltuklara göre biraz daha geniş olması. Bu sayede Bombardier C serisi misafirleri, diğer yolcular ile aynı ücreti ödemelerine rağmen seyahatleri sırasında daha çok oturma alanına sahip olacaklar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!