Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Arkadaş, kimi zaman zor günlerin yoldaşı, kimin zaman eğlencenin ortağı. Sadece kötü gününüzde değil, en iyi günlerinizde de aklınıza gelen ve yanınızda görmek istediğinizdir arkadaş. Paylaşmaktır arkadaş, sevinci, kederi, yemeği, mutluluğu, neşeyi, gülümsemeyi, ağlamayı, yolu, kendinizi. En çok da kendinizi paylaştığınızdır. Her gün birlikte yürüdüğünüz sokaklarda, her gün birlikte farklı bir yön bulabilmektir, o yolu güzel hale getirendir.

Arkadaşa doğum günü hediyesi

Arkadaşlarınız ile büyür, yetişir, arkadaşınız ile kendinizi bulursunuz. Çocukluk arkadaşı, okul arkadaşı, ev arkadaşı, ofis arkadaşı onlar sizi en iyi tanıyan sizi olduğunuz gibi sevenlerdir. Arkadaşlarınızla kurduğunuz bağlar kimi zaman öyle sıkı olur ki kardeşiniz gibi hissedersiniz. Bu arkadaşlık ilişkilerinde birbirinizin doğum günlerinde, sürprizlerle, sevgi ve dostluğunuzu gösterme fırsatı bulursunuz. Bazen sabahlara kadar konuştuğunuz arkadaşınızın, neleri en çok sevdiğini bildiğinizden, hediye seçme konusu çok zor gelmez elbette. Bodo çok sevdiğiniz arkadaşlarınızın doğum günleri için sizlere birbirinden eğlenceli deneyi hediyeler sunuyor. Bodo demek eğlence ve deneyim demek, eğlence ve deneyim demek de arkadaşlar demek. 

Kız arkadaşlara doğum günü hediye fikirleri

Kadınlar ne tür hediyelerden hoşlanır? Kadınlar duygusal ve ince düşünen insanlardır bu yüzden ince düşünülmüş, özel bir anlam yüklenmiş, içten bir sunumla verilen her hediyeden hoşlanırlar. Erkek ya da kadın fark etmeksizin arkadaşınız için düşünmeniz gereken öncelik bu olmalıdır. Örneğin, çocukluk arkadaşınız, onu küçüklüğünden beri tanıyor olduğu için hayalleri ile de yeterli bir bilgiye sahipsinizdir mutlaka. Mesela bir yelkenli kullanabilmek onun çocukluk hayali olabilir, bu hayali ona bodo farkı ile verin, ‘’Yelkenli ile Tanışma Eğitimi’’. İş yerinden kız arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak, stres atıp dinlenmesine yardımcı olacak bir hediye, ‘’Klasik Masaj’’. En yakın kız arkadaşınıza doğum gününde hep yapmak istediği bir deneyimi hediye edin, ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Atlama ve Video Çekimi’’. Yeni evlenmiş ve yakında doğum günü olacak arkadaşınız için eşi ile birlikte evliliğin güzel olan ilk aylarını daha da güzelleştirecek, küçük bir tatil, ‘’İki Kişi için Hafta Sonu SPA Tatili’’. Arkadaşınızın doğum gününü bu kez farklı bir ortamda kutlayın, hemde diğer arkadaşlarınızla birlikte, ‘’Kadınlar için Hamam Günü’’. Yeni doğum yapmış bir dostunuza hem yaş günü hem de doğum hediyesi, ‘’Geleneksel Kese Köpük Masajı’’. https://bodo.com/tr/ 

Erkek arkadaşlara doğum günü hediye fikirleri

Erkek arkadaşlarınızın en çok keyif alacağı deneyim hediyeler bu platformda! ‘’Kendi Aracınız ile Sportif Sürüş Eğitimi’’, araba ve manevralar, hız, adrenalin ve sürüş erkeklerin çoğunun tutkun olduğu alanlar, ancak bunları yapmadan önce hem onlar için hem de trafikteki diğer insanların güvenliği için, teknik öğrenmek ve iyi bir şekilde öğrenmek şart. Bu heyecanlı bir o kadar da verimli deneyim ile arkadaşınıza bu deneyimi sağlayan siz olun. Dünyada nesillerdir erkeklerin en çok ilgilendiği alanlardan olan silahlar ve iyi atışlar gerçekleştirme hedefi onlara muhteşem bir bodo deneyimi olarak sunuluyor, ‘’Poligonda Silahla Atış’’. At binmeye hevesi olduğunu bildiğiniz kankanıza, oldukça ince düşünülmüş bir deneyim hediye, ‘’İki Kişi için At Gezisi’’. Dostlarınıza sevginizi ve ilginizi yansıtan en özel hediyeleri bodo ayrıcalığı ile sizler verin.

 

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz