Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

beruby internette en sık ziyaret ettiğiniz sitelerin linkleriyle kişiselleştirilebilen bir internet portalıdır. beruby 1.7 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı (2011) ve ayda 3 milyondan fazla hitleriyle, şu ana kadar 11 ülkede faaliyet gösteren bir firmadır. Türkiye’de 100′den fazla anlaşmalı web sitesi sayesinde site ziyaretlerinizden, üyeliklerinizden ve online alışverişlerinizden para kazanabilirsiniz. Yakut simgesi ile işaretlenmiş linkleri bulun, beruby‘i ana sayfanız olarak ayarlayın ve para kazanmaya başlayın.

Alışveriş Para İadesi:  300′ün üzerinde anlaşmalı online mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişler size bakiyenize yansıyan bir para iadesi kazandırır, bu bakiyeyi daha sonra Paypal hesabınıza çekebilirsiniz. Bu bakiyeler, markalar tarafından beruby’e ödenen ve bizim kullanıcılarımızla paylaştığımız komisyonlardır.

Seyahat Para iadesi: Yapacağınız tüm otel/uçak rezervasyonları, araç kiralama işlemleri, vs. size bakiyenize yansıyan bir para iadesi kazandırır, bu bakiyeyi daha sonra Paypal hesabınıza çekebilirsiniz. Halihazırda en sevdiğiniz tatil sitelerinde yapacağınız rezervasyonlar beruby para iadesi sistemi sayesinde size ekstra bakiyeler kazandırır.

Fırsatlar: Alışverişlerinizde kazanç sağlamanın kupon ya da indirim kodları gibi ekstra yöntemleri de vardır. Fakat, alışveriş yapmaksızın da para kazanabilirsiniz (anlaşmalı markalarımızın web sitelerini ziyaret ederek, bu sitelere üye olarak, bu sitelerde video izleyerek ve mobil uygulamaları akıllı telefonunuza indirerek), böylece pek çok internet işleminizden ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Yararlı bilgiler: beruby 2007 temmuz ayında İspanya’da kurulmuştur ve bugün 14 ülkede faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği Güney Avrupa ve Latin Amerika ülkelerinde pazar lideri konumunda bulunan beruby geçtiğimiz yıl 20 milyon euro üzerinde satış hacmi yaratmış ve kullanıcılarına 2,5 milyon euro  ödeme yapmıştır. beruby ayda ortalama 2,5 milyon ziyaret alır ve 10 milyon sayfa açılır.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz