Beruby ile Tatiliniz Para İadeli 0

beruby internette en sık ziyaret ettiğiniz sitelerin linkleriyle kişiselleştirilebilen bir internet portalıdır. beruby 1.7 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı (2011) ve ayda 3 milyondan fazla hitleriyle, şu ana kadar 11 ülkede faaliyet gösteren bir firmadır. Türkiye’de 100′den fazla anlaşmalı web sitesi sayesinde site ziyaretlerinizden, üyeliklerinizden ve online alışverişlerinizden para kazanabilirsiniz. Yakut simgesi ile işaretlenmiş linkleri bulun, beruby‘i ana sayfanız olarak ayarlayın ve para kazanmaya başlayın.

Alışveriş Para İadesi:  300′ün üzerinde anlaşmalı online mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişler size bakiyenize yansıyan bir para iadesi kazandırır, bu bakiyeyi daha sonra Paypal hesabınıza çekebilirsiniz. Bu bakiyeler, markalar tarafından beruby’e ödenen ve bizim kullanıcılarımızla paylaştığımız komisyonlardır.

Seyahat Para iadesi: Yapacağınız tüm otel/uçak rezervasyonları, araç kiralama işlemleri, vs. size bakiyenize yansıyan bir para iadesi kazandırır, bu bakiyeyi daha sonra Paypal hesabınıza çekebilirsiniz. Halihazırda en sevdiğiniz tatil sitelerinde yapacağınız rezervasyonlar beruby para iadesi sistemi sayesinde size ekstra bakiyeler kazandırır.

Fırsatlar: Alışverişlerinizde kazanç sağlamanın kupon ya da indirim kodları gibi ekstra yöntemleri de vardır. Fakat, alışveriş yapmaksızın da para kazanabilirsiniz (anlaşmalı markalarımızın web sitelerini ziyaret ederek, bu sitelere üye olarak, bu sitelerde video izleyerek ve mobil uygulamaları akıllı telefonunuza indirerek), böylece pek çok internet işleminizden ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Yararlı bilgiler: beruby 2007 temmuz ayında İspanya’da kurulmuştur ve bugün 14 ülkede faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği Güney Avrupa ve Latin Amerika ülkelerinde pazar lideri konumunda bulunan beruby geçtiğimiz yıl 20 milyon euro üzerinde satış hacmi yaratmış ve kullanıcılarına 2,5 milyon euro  ödeme yapmıştır. beruby ayda ortalama 2,5 milyon ziyaret alır ve 10 milyon sayfa açılır.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe