Belgrad Bira Festivali’ne Her Yıl 900 bin Kişi Katılıyor

15 – 18 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Belgrad Bira Festivali; müzik, eğlence ve coşku dolu anlara evsahipliği yapıyor.

Amstel-beer-fest-beograd-atipiks-2009

İlki 2003 yılında kutlanmaya başlanan Belgrad Bira Festivali 10 yılı aşkın süredir milyonlarca ziyaretçiyi kendine çekmeye devam ediyor. Festival 450 den fazla konsere ev sahipliği yapmış ve 90 dan fazla bira markasının tadılmasını sağladı..
2005 yılında İngiliz Gazetesi “The Independent ” tarafından Dünya çapında mutlaka görülmesi gereken 20 etkinlik arasında yer aldı…

15 – 18 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festival için seyahat acentaları özel turlar düzenliyorlar.
Müziğin, eğlencenin ve coşkunun doyasıya yaşandığı Belgrad Bira Festivali nde, Amstel, Pils Plus gibi 50 den fazla yerli ve yabancı markanın katılımı ile tüm bira çeşitleri biraseverlerin tadıma sunuluyor.

Bira tadımlarına heavy metalden blues a onlarca müzik türünde Simple Minds gibi birçok grup eşlik ediyor, renkli etkinliklerle müthiş bir festival deneyimi yaşanıyor. Genç yeteneklerin şovlarıyla hareketlenen festival, dünyanın her bölgesinden gelen her yıl 900 bin kişiye ulaşan katılımcı sayısı ile muhteşem an ların kapılarını aralıyor.

Festival coşkusunun yanında Sırbistan ın şirin başkenti Belgrad ın güzellikleri keşfedilebilir Stefan Lazarevic, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi görülebilir. Dileyenler ekstra olan Tuna Nehri tekne gezintisi, Zemun ve Avala Kulesi turuna katılabilir.

15 – 18 Ağustos tarihleri arasında 2 gece 3 gün sürecek olan Belgrad Bira Festivali ne katılmak için Belgrad turu 299 Euro dan başlayan fiyatlarla tatilcilere sunuluyor.

Kaynak: Turizmhaberleri

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!