Avrupa’dan Amerika’ya Uçak Biletleri 69 Dolar

Norveç Havayolları CEO’su, 2017 yılında Amerika’dan Avrupa’ya 69 dolara seferler başlatacaklarını açıkladı.

Havayolu şirketleri Atlantik’i ucuza geçme yarışına girdi.

Norveç Havayolları CEO’su Bjørn Kjos, 2017 yılından itibaren ABD’den Avrupa’ya 69 dolardan başlayan fiyatlarla seferler gerçekleştirmeyi planladıklarını ifade etti. Edinburg ve Bergen’e yapılacak seferler için uçaklar New York’un en küçük havalimanlarından Westchester County Havalimanı’ndan kalkacak. Kjos, bu istikametlerdeki ortalama ücretlerin gidiş-dönüş 300 dolara yakın olacağını, ancak bu ücretin pek çok Norveç Havayolu’nun bugün uyguladığı 500 doları aşabilen ücretleriyle kıyaslanması ve karşılaştırılması gerektiğini belirtti.

SANDViÇ FiYATINA

Ryan Air’ın mart ayında, 2020’ye kadar Avrupa’ya ucuz uçuşları başlatmayı planladıklarını ve tutarın 15 dolar civarında olacağını açıklamıştı. Bu rakam bazı havayolu şirketlerinin uçuş esnasında sattığı sandviç fiyatıyla neredeyse aynı. Ancak Ryanair’in planları yakın zamanda gerçekleşmesi mümkün gibi görünmüyor.

Kaynak: Airport Haber

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!