Avjet’in BBJ Charter Servisiyle Dünya Sizin! 0

Avjet’in Boeing Jet kiralama servisi (BBJ Charter) sizi istediğiniz her yere sıradışı bir rahatlık ve hız ile götürüyor. 6.000 deniz milinden geniş menzili ile birçok Avrupa ülkesine aktarma yapmadan uçabilirsiniz.

Bu seçkin uçak büyük bir oturma odası, ebeveyn yatak odası, ikinci bir yatak odası veya toplantı salonu olabilen bir oda, 3 tuvalet ve geniş bir mutfak içeriyor. Çift kişilik yatağı bulunan geniş yönetici süitine ek olarak yaklaşık 14 metreküp boyutunda bagaj bölümüne de sahip. Bir evin sahip olacağı tüm kolaylıklarıyla ve en üst düzeyde rahatlığıyla, seyahat edenler burada bir araya gelip yemek yiyebilecek, uyuyacak ve eğer gerekirse çalışabilecekler.

Bir dahaki özel uçuşunuzda Avjet BBJ’i tercih etmeniz için bazı sebepler:

1- En Yüksek Güvenlik Sıralaması: Avjet’in kiralık jet işlemleri hem ARG/US platinum hem de Wyvern Wingman Alliance tarafından en yüksek güvenlik seviyesine sahip olduğu için sertifikalanmış. Bu tür sertifikalar dünya genelinde sadece birkaç şirket tarafından kazanılmış durumda. Avjet ayrıca IS-BAO 3. derece sertifikasına da sahip ve aynı zamanda Air Charter Safety Foundation üyesi. Tüm bu belgeler düşünüldüğünde Avjet’in uçak kiralama konusunda alanında tartışmasız bir lider olduğu görülüyor.

2- Dünyanın En Nitelikli BBJ Uçuş Ekibi: Avjet’in alanındaki başarısı onun en iyi pilot ve kabin görevlilerini işe almasına imkan veriyor, öyle ki başvuru yapanların en iyi %5’i işe alınıyor. Avjet müşterilere daha iyi bir uçuş deneyimi sağlamaları için de kabin görevlilerinin eğitimlerini ve sertifikasyonlarını denetliyor. Şirket, uçuş personelini yalnızca bir uçakta görevlendirerek onların uçak ile olan aşinalığını arttırıyor.

3- En Üst Düzey Kapı Görevlisi Hizmeti: Avjet, uçuşunuzu programlamakla kalmıyor, özel müşteri hizmetleri ekibi bu seyahatin tüm yönlerini sizin için düzenliyor. Bire bir uçuş öncesi rehberlikten uçuş sırasındaki hizmetler ve uçuş sonrası kolaylıklara kadar Avjet üst düzey kişisel seyahat hizmeti sağlıyor.

30 yılı bulan BBJ charter uzmanlığı ve Boeing ile uzun süreli ilişkiden aldığı güçle, Avjet charter uzmanları müşterilere sorunsuz bir jet kiralama deneyimi sunuyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe