Araç Kiralama Firması Hertz, Business Lite’ı Tanıttı. 0

145 ülkede faaliyet gösteren Amerikan menşeili araç kiralama şirketi Hertz, yeni ürünü olan Business Lite’ı tanıttı.

Business Lite ürünü Hertz müşterilerine Avrupada 28 ülkede ve Amerika Birleşik Devletlerinde geçerli olmak üzere, Hertz Bussiness Plus ürününe ilave olarak %5 indirim sağlayacak. Bu ürünün Hertz Bussiness Plus’tan farkı, Avrupa ülkeleri için standart sigortalı olarak kiralanması, ayrıca Tüm Avrupa ve Amerika Birleşik Devletlerinde  yapacağınız Hertz Business Plus araç kiralamalarında; full kasko yani Super Cover veya LDW, yükümlülüğü arttırma bedeli (LIS), hırsızlık sigortası (TP), kısmi hasar sigortası (CDW), ek sürücü ücreti ve herşeyden önemlisi sınırsız kilometre ücrete dahil olacaktır.

Bu ürün daha çok, orta ölçekli iş gezilerinde ve kurumsal seyahatlerde tercih edilen, her türlü sigorta, vergi ve ek ücretlerin önceden bilineceği ve ayrıca kiralamaya dahil edilebildiği  araç kiralama şeklidir. Seyahate çıkılmadan önce aracı kiralayan kişinin tüm olası masraflardan haberdar olmasından dolayı, en çok tercih edilen araç kiralama ürünlerinden biridir.

 

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.