Araç Çağırma Uygulaması Olev, Olev Pro’yu Tanıttı. 0

Şehiriçinde adresten adrese ulaşım alanında ilk yerli uygulama olan Olev, bireysel kullanıcılardan gördüğü yoğun ilginin ardından, hizmetlerini şimdi de şirketlere sunuyor.

İş dünyası için açılan Olev Pro ile ilgili bilgi veren Olev Kurucusu Ertunç Çiriş, yaklaşık bir ay içinde 10 binden fazla kişiye hizmet verdiklerini belirterek, “Olev’i şimdi İstanbul’da farklı bir boyuta taşıyoruz. Ön talep aldığımız dönemde, bir haftada 300’ü aşkın şirketten talep aldık” dedi.

Şirket araçlarına bir alternatif olarak kullanılabilen Olev Pro, şirketlerin toplantı, havalimanı transferi gibi belirli etkinlikler için servis organize etmesi gereken zamanlarda da kullanılabiliyor. 9+1 yolcu kapasiteli VIP araçlarıyla şirket personeline hizmet veren Olev Pro, günlük, haftalık ya da aylık dönemlerle kullanılabiliyor.

Olev Pro, şirketlere kullandıkça öde; havale ve ön ödemeli olmak üzere üç farklı ödeme teklifiyle sunuluyor. Kullandıkça öde sistemi, bireysel kullanıma benzer şekilde, tanımlanan kurumsal kredi kartlarından, tamamlanan her bir yolcuk için ödeme alınmasını ön görüyor. Havale seçeneğinde ödemeler haftalık periyotlarda havale ile yapılırken; ön ödemeli seçenekte, önceden belirlenen kilometre limiti ya da ulaşım ücreti limiti dahilinde hizmet sunuluyor.

Olev Pro’yu kullanan şirketler, Olev’in sürücülü araçlarından günlük, haftalık ya da aylık dönemlerle yararlanabiliyorlar. Bu sayede orta ve üst düzey yöneticilerinin lüks taşımacılık ihtiyaçlarının karşılanmasının yanında, şirket dışındaki toplantı ve benzeri etkinlikler için çalışanlarının anlık taşımacılık ihtiyaçlarına da yanıt verebiliyorlar. Olev Pro, şirketlerin misafirlerinin ve çalışanlarının havalimanı transferleri için de etkin bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe