Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Malta Cumhuriyeti Turizm Bakanlığı tarafından talep edilen World Connect, organizatörler tarafından 29 Ekim’den 31 Ekim 2020’ye kadar saygın Westin Dragonara Resort Malta’da düzenlenecek.

World Connect başkanı Jean Louis BAROUX; “Her şeyden önce, tüm bu yıllar boyunca değişmeyen desteği için Monako hükümetine teşekkür etmek istiyorum ve hepsinden öte Monako Monte Carlo Bay Hotel’in tüm ekiplerini başarılı bir önceki organizasyonumuzda benzersiz bir iş başardıkları için tebrik ediyorum. Yani normalde değişiklik için bir sebep yok. Açık ki etkinliğimiz başka bir boyuta ulaştı. Malta Cumhuriyeti Hükümeti’nden Malta Turizm Ofisi’ne, Air Malta’ya ve Malta Havaalanı – Valletta’ya kadar tüm paydaşlar çok kaliteli bir ortaklık sunarak Turizm Bakanlığı aracılığıyla 12. World Connect’e ev sahipliği yapma arzusunu dile getirdi. Tüm bu enerji ve bize ev sahipliği yapma arzusu dolayısıyla Malta’ya taşınmaya karar verdik. Yeni bir yer, yeni bir zorlu görev, ama önceki yıllardakiyle aynı başarıyı yakalayacağımıza şüphemiz yok. Öncelikle Valletta tarihteki çok güzel bir şehir ve bu bize çok güzel bir Gala yemeği vaat ediyor ve ayrıca katılımcılarımız ve ortaklarımız için diğer birçok sürpriz hazırlandı” dedi.

Kendisi; “Bu yıl seçilen tema ‘Bir Sonraki Havayolu Mücadelesi: Çevre’ başlığıyla çevreye odaklanacak. Hava taşımacılığı endüstrisi, uzun tarihi boyunca 4 büyük zorlukla karşı karşıya kalmıştır. Birincisi asayiş, ikincisi güvenlik, üçüncüsü ücretlerin demokratikleşmesi, dördüncüsü ise çevre idi. Programı oluşturma sürecindeyiz ve saygın uluslararası konuşmacıları bu etkileyici konuyu 29 – 31 Ekim tarihleri arasında iki gün boyunca tartışmaya davet ediyoruz” diyerek ekledi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz