Amerikan Havayolları, Uber ile İşbirliğinde!

Amerikan Havayolları, Uber ile partnerlik ederek evden ya da iş yerinden havaalanına ekstra ulaşım hizmeti sunmayı amaçlıyor. Bu şekilde hem müşterilerin daha hızlı hizmet alması hem de havaalanı yönlendirmelerinin kolaylaştırılması amaçlanıyor.

uber-american-airlines

“Global araç paylaşım servisi ile yapacağımız partnerlik tam da müşterilerin sorunsuz ulaşım isteğine çözüm olacak, bu yüzden çok heyecanlıyız.” diye konuşan Amerikan havayolları yöneticisi Scott Hinshaw sözlerini “Birlikte çalışarak müşterilerimize havaalanına ulaşım ve sonrasında gidecekleri yere ulaşım konusunda yardımcı olmayı amaçlıyoruz.” diyerek tamamladı.

Uber`in yöneticisi Jonathan DiOrio ise “İster ailesini görmeye gitsin, ister iş seyahatine çıksın, müşterilerimizin seyahatindeki memnuniyeti bizim için önemli. Bu sebeple Amerikan havayolları ile yaptığımız partnerlik ile müşterilerimize kapıdan kapıya ulaşım sağlayacağımız için heyecanlıyız” dedi.

Amerikan havayolları müşterileri artık Uber ile olan devam yolculuklarını Uber`in hatırlatma servisi ile takip edebiliyor. Uçak rezervasyonunu aa.com üzerinden yapan müşterilere Amerikan havayolları tarafından biletleri online olarak gönderilecek ve Uber hatırlatma servisi aktivitesi bu mail ile gerçekleştirilebilecek.

Amerikan havayolları uygulaması da müşterilere Uber`in servis noktalarını gösterecek şekilde güncellenmiş durumda. Amerika`daki Amerikan-Uber işbirliğinin geçerli olduğu 11 havaalanı şu şekilde listeleniyor:

Charlotte Douglas International (CLT)
Chicago O’Hare International (ORD)
Dallas/Fort Worth International (DFW)
Los Angeles International (LAX)
New York’s John F. Kennedy International (JFK)
New York’s LaGuardia (LGA)

Philadelphia International (PHL) Phoenix Sky Harbor International (PHX)
San Francisco International (SFO)
San Jose International (SJC)
Ronald Reagan Washington National (DCA)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!