Airbnb, “Bu Yüzden Biz Airbnb’yiz” Kampanyasını Başlattı 0

Topluluk odaklı konaklama şirketi Airbnb, en son pazarlama kampanyası olan “Bu yüzden Biz Airbnb’yiz”i başlattığını açıkladı.

Gerçek gezginlerin hikayelerini anlatan kampanya, yaşamın benzersizliğini, uyumsuzluk kavramını ve kendi davullarının ritmiyle yürüyen başına buyrukları kutluyor.

“Yaşamın kendisi gibi, hiç kimse hiçbir zaman aynı olamaz.”

Kampanya hakkında konuşan Airbnb Hindistan Pazarlama Müdürü Varun Raina; “Niyetimiz, gezginlerin herkes için bir Airbnb olduğunu bilmelerini sağlamak. Kim olursanız olun, nerede olursanız olun, Airbnb ile her zaman herhangi bir yere ve her yere ait olursunuz. Bu kampanya ile gezginlere yeni yerler keşfetme ve yeni kültürleri keşfetme noktasında ivme kazandırmak istedik ve bu da Airbnb’nin gerçekte ne olduğu ile ilgili” dedi.

Kendisi; “Herkes için seyahat etmenin, aynı zamanda evrensel olarak arzu edilen ve öznel olan benzersiz bir deneyim. Yaşamın kendisi gibi, hiç kimse hiçbir zaman aynı olamaz ve bunun benimsemek “Bu yüzden Biz Airbnb’yiz” kampanyasının gerçek anlamı” diyerek ekledi.

Wieden + Kennedy tarafından kavramsallaştırılan kampanya, önümüzdeki 8 hafta boyunca sosyal, dijital, halkla ilişkiler, sinema ve dış mekan reklamlarında görülecek.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.