Air France İstanbul Uçuşlarını Durduruyor

Fransa’nın ünlü havayolu firması Air France 25 Mart 2018 tarihinden itibaren İstanbul uçuşlarının durdurulacağı belirtildi. Bu tarihten sonra ilgili uçuşlarını aktif bir şekilde şirketin alt markası olan Joon firması ile yapılacağı ifade edildi.

Air France tarafından gerçekleştirilen basın açıklamasında yer alan ifadelere göre Joon markasının, Air France bünyesi haricinde de kendisine özgü, daha spekülatif faaliyetler gerçekleştireceği belirtildi. Vereceği ekstra hizmetler ile birlikte fiyat olarak daha ucuz olacağı belirtilen şirket hakkında, müşteriler açısından daha düşük maliyetli olmayı sürdüreceği ifade edildi.

Alt marka olan Joon’un şu anda filosunda henüz az sayıda uçak bulunurken gelecek senenin sonuna kadarlık süreç içerisinde filoya 18 orta menzilli uçak ekleneceği belirtilirken, bunun yanı sıra 2020 yılının sonuna kadar ise 10 adet uzun menzilli uçağın daha dahil edileceği bilgisi paylaşıldı. Böylece şirket, alt marka olmasına rağmen ucuz ve kaliteli hizmet anlayışına tam gaz devam edecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!