Air Canada Yeni Dreamliner Uçağı İçin Sanal Gerçeklik  Kullanıyor

Air Canada, Boeing 787 Dreamliner ile uçma deneyimini seyahat acenteleri ve potansiyel müşterilere göstermek için sanal gerçeklik teknolojisini kullanacak olan Kanadalı ilk havayolu firması. Üç boyutlu ve interaktif deneyim boyunca kullanıcılar, uçakta sunulan üç hizmet kabinini keşfedebilir, sanal Uluslararası Business Class yolculuğunda şarap eşliğinde yemek yemenin tadını çıkarabilirler.

Air Canada Küresel Satış Başkan yardımcısı Duncan Bureau “Air Canada, müşteri deneyimini güçlendirmek ve seyahat acentesi topluluğu gibi müşterilere onlar için en uygun seyahati seçme konusunda yardım eden partnerlerle ilişki kurmak için hep yeni yollar geliştiriyor. Sanal gerçeklik, binlerce seyahat acentesinin ve potansiyel müşterinin etkileşimli ve büyüleyici sanal tur ile Air Canada’nın sunduğu hizmetlerle tanışmasını sağlıyor” diye belirtiyor.

Sanal gerçeklik yolculuğu Air Canada’nın küresel rota ağına genel bir bakış ve yeni Air Canada görünümünün keşfi ile başlıyor. Seyahatte kullanıcılar 3 kabini de deneyimleyebiliyor; Ekonomi, Premium Ekonomi ya da International Business. Hediye paketleri, Air Canada dergisi, masa ve uçak içi medya hizmetleri ses temelli bir servis görevlisi tarafından yönlendirilen dokunmatik, açılabilir ve taşınabilir hizmetlerden sadece birkaçı.  Akşam yemeği servisi gibi interaktif deneyimler ise ekstra bir eğlence unsuru katıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!