Air Astana 7. Kez Skytrax Dünya Havayolu Ödüllerini Kazandı. 0

Kazakistan’ın bayrak taşıyıcısı Air Astana, ardı ardına yedinci yıl boyunca Skytrax Dünya Havayolu Ödülleri’nde “Orta Asya ve Hindistan’da En İyi Havayolu” ödülüne layık görülerek 4 yıldızlı hizmet mükemmelliğine layık görüldü. Prestijli ödül töreni, bugün Londra’nın merkezinde bulunan Langham Hotel’de gerçekleşti.

19 milyondan fazla havayolcunun, 10 ay boyunca havayolları ile yaşadıkları deneyimlerine ilişkin yapılan anket, geniş bir performans yelpazesinde, check-in, boarding, koltuk konforu, kabin temizliği, yiyecek, içecek, uçuş içi eğlence ve personel servisi dahil olmak üzere, yolcu memnuniyetini havayolunun önde gelen ürün ve hizmetlerine göre ölçmektedir. Anket, en büyük uluslararası havayolu şirketlerinden küçük yerel taşıyıcılara kadar 200’ün üzerinde havayolunu kapsamaktadır.

Air Astana’nın Başkanı ve CEO’su Peter Foster “Elbette bir kez daha kazanmış olmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz. Bu ödül, müşterilerimizin kişisel tercihine göre kazanıldığından dolayı özellikle önemlidir ve değerlidir. Onlara en içten teşekkürlerimi sunarım ve onları en kısa sürede tekrar uçaklarımızda görmeyi dört gözle bekliyorum. Ayrıca, tüm yolcularımıza sürekli olarak üstün hizmet sunmak için her an her gün ekstra çalışan ekibimizi kutlamak isterim. Çok çalışmaya devam edeceğiz ve daha yüksek standartlar için çaba göstereceğiz. ” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.