Afrikalı Online Seyahat Acentesi Wakanow, Birleşik Krallığı 6. Pazarı Yapıyor 0

Afrikalı lider online seyahat acentesi mart sonunda İngiltere’de piyasaya sunulacak. Wakanow Afrika’ya seyahat için tek noktadan alışveriş sağlayacak.

Wakanow; Nijerya, Gana, Kenya, Güney Afrika, Tanzanya, Seyşeller, Mauritius, Zimbabwe, Uganda, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, ve Gambiya dahil olmak üzere önemli varış yerlerine rekabet fiyatlı uçuşlar ve oteller sunacağını söyledi.

Wakanow kendisini Afrikalılar tarafından Afrika’yı pazarlayan tek online seyahat acentesi olarak tanımlıyor.

Misyonunu ise şöyle belirtiyor; “Afrika’nın sıcak karşılamasını müşterilerine sunmak ve kıtada gidilecek yerlere sorunsuz seyahat sağlamak”.

Afrika çapında ofisleri bulunan, Online ve çevrimdışı çalışan melez melez şirket, havaalanı transferleri, rehberlik, vize işlemleri ve protokoller konusunda yerinde destek hizmeti sunuyor.

Şirketin ismi “Wakanow” ise Nijerya pidgin İngilizcesinden türetilmiştir ve “şimdi devam et” anlamına gelmektedir.

Wakanow, tatil paketlerini Afrika’da 23’ten fazla varış yerine toplayan uzman rezervasyon platformu  “DestinationsAfrica”yı işletmektedir. Tatil paketleri romantik kaçamakları, dini tatiller, kültürel gezileri, sağlıklı yaşam ve kaplıcaları, safari ve maceraları kapsamaktadır.

2008’de Nijerya’da kurulan Wakanow, Nijeryalı eski profesyonel NBA basketbol oyuncusu Obinna Ekezie ve Ralph Tamuno’nun parlak buluşudur.

Hızlı büyümeyi takiben şirket Wakanow’ın altıncı pazarı haline gelecek olan İngiltere ile birlikte hızlı küresel genişlemeyi hedefliyor. Yeni açılımların ise 2017’de Uganda, Ruanda, Senegal, Fildişi Sahili ve Tanzanya’ya olması planlanıyor.

Ekezie “İngiltere pazarına açılıyor olmaktan çok memnunuz. Nijerya portalımızda artan sayıda rezervasyonun İngiltere’den geldiğini anlamamızın ardından bu kararı aldık” diyor.

“Bu nedenle, Wakanow’ın u pazara doğru genişlemesi doğan bir ilerleme ve söz konusu Afrika seyahati olunca, İngiltere müşterilerine farklı şeyler sunabiliyor olmaktan çok memnunuz.”

DestinationsAfrica sayesinde müşterilerimize taze deneyimler sunan özel seyahat ürünleri yaratmak için Afrika ve çok gidilmeyen zenginlikleri hakkındaki bilgi birikimimizi sonuna kadar kullanacağız”.

İngiltere açılışına damga vurmak için Wakanow önemli varış noktalarına özel uçuş fiyatları sunuyor

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.