750 bin $ Yatırım ile Tripfez Yeni Pazarlara Açılıyor

Malezya merkezli Tripfez online seyahat acentası, dini hassasiyeti olan müşterilerine daha iyi bir tecrübe sunabilmek için 750 bin dolar yatırım yaptı.

Yatırımları otel ve restorant yönünde de ilerleten şirket, müslümanlara uygun öneriler de sağlayacak seçenekler geliştirmeye önem gösteriyor. Şirket CEO’su Faeeez Fadhlillah Gobi şirketi ile ortaklık yaptıklarından ve tecrübelerini seyahat sektörüne aktararak şirketlerine paha biçilemez değer vereceklerinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

tripfeez

Gobi şirketinin yönetici ortaklarından olan Thomas G. Tsao, müslüman seyahat grubunun çok daha seçici olduğunu fakat sektörün bu grubun ihtiyaçlarını karşılamada yetersiz olduğunu söyledi. Yaptıkları yatırımlarla müslüman gezginlerin dünyayı keşfederken daha rahat bir şekilde hareket etmelerini istediklerini de belirtti.

2013 yılının haziran ayında kurulan şirket Salam Standard ile iş birliği içinde. Bu şirket dünya çapında birçok otel grubuna üye. Dünya nüfusunun %23’ünden fazlası Müslüman olarak nitelendiriliyor ve gelirlerin %15’i müslüman gezgin kesiminden geliyor. Şirket sahipleri 2020 yılına dek bunun 233 milyar dolara artacağını umuyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!