75 bin Dolara 365 Günlük Dünya Turu

Intrepid seyahat acentası 75 bin doları ve 365 gün tatili olan kişileri dünya turuna çıkarıyor. 

03 Şubat 2016’da Bangkok’tan başlayacak ve 02 Şubat 2017’de Buenos Aires’te bitecek tura katılacaklar için verecekleri 75 bin dolara 34 ülkedeki tüm konaklamalar, ara uçuşlar, yemekler dahil tabi cep harçlıkları hariç.

Antarktika’da kamp yapmak, Endonezya’da çay tarlalarını ziyaret etmek, Arjantin’de Tango öğrenmek, Serengeti’de 5 büyükleri görmek, Marakeş’te baharat pazarlarını dolaşmak gibi 150’den fazla aktivitenin de dahil olduğu bu ilginç tur için firma yetkilileri yüzlerce başvuru almış.

Dünya turuna katılanların göreceği ülkeler: Arjantin, Antarktika, Belize, Bolivya, Botsvana, Kamboçya, Kanada, Şili, Çin, Kosta Rika, Ekvador, Mısır, El Salvador, Guatemala, Honduras, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Kenya, Malavi, Meksika, Fas dahil ziyaret Namibya, Nepal, Nikaragua, Panama, Peru, Güney Afrika, Tanzanya, Tayland, Vietnam, Amerika Birleşik Devletleri, Zambiya ve Zimbabve

365map

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

4 Comments

  • Bu parayla 34 ulkeyi birak tum dunyayi dolasirim

  • bu paraya 5 yıl dünyayı dolaşırım

  • bu parayı kadınlara harcamayı tercih ederim.dünya turu da bedavaya gelir

  • bu parayla araba alır keşana giderim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!