4 Farklı Boyuta Dönüşebilen Gezi Çantası, The Adjustable Bag

Bir arkadaşınızda 2 gün kalmak için hazırladığınız eşyalar ile 10 günlük geziye giderken hazırladığınız şeyler arasında uçurum olmayabilir ama hepsi için ayrı birer çantaya sahip olmanız gerekebilir. Fakat TAB çantası ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz!

4 farklı ölçüye dönüştürülebilen çanta 10 farklı şekle girebiliyor. Kısa gezilerinizden uzun seyahatlerinize kadar istediğiniz şekillerde kullanabilirsiniz.

TAB ismi ise aslında çantanın fonksiyonunun İngilizce kısaltması. The Adjustable Bag olarak açılımını sundukları TAB çantayı farklı fonksiyonlarda rahatca kullanabilirsiniz.

Büyük seyahat çantası, haftasonu gezileri için bir çanta, günübirlik gezi çantası ve depolanma şeklinde dört farklı boyuta girebiliyor. Farklı boyutlara bürünebilen çantayı ise isterseniz sırt çantası, isterseniz omuz çantası isterseniz de el çantası olarak kullanabilrsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!