2. Sağlık Turizmi Fuarı Ekim’de İstanbul’da 0

Tarih  :23- 25 Ekim2014   

 Yer    : İFM(İstanbul Fuar Merkezi)  9.-10.-11. Hall  İstanbul  /  Türkiye 

Sağlık turizminden yararlanmak isteyenler artık sağlık sorunlarını çözerken, yalnızca kendi ülkelerindeki doktorları ya da fiyatları değil; en iyi çözüm ve en iyi fiyat seçeneklerini değerlendirerek hareket ediyor. Bireylerin doğal kaynaklardan, medikal hizmetlerden, turistik tesislerden; sağlık ve dinlenme ihtiyaçlarını karşılayarak; sıhhatini korumak, şifa bulmak ve tedavi olmak amacıyla aldıkları hizmetlerin tamamı Eurasia Health Tourism Expo&Congress’de olacak.

Eurasia Health Tourism Expo&Congress, 23-25 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 2. kez gerçekleştirilecektir.

Toplam üç salonda gerçekleştirilecek olan fuarda; Özel  hastaneler, kamu ve Üniversite hastaneleri,  Diş ve Çene Cerrahisi Merkezleri, Göz Hastaneleri, Tüp Bebek Hastaneleri ve Merkezleri, Saç Ekim Klinik ve Merkezleri, Plastik Cerrahi ve Estetik Klinikleri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri, Alternatif Tıp Merkezleri, İleri Yaş (Geriatri ) ve Engelli Klinik ve Merkezleri, Sağlık Turizmi Seyahat Acenteleri, Sağlık Turizmi Yatırım ve Aracı Kurumları, Termal Sağlık, Kür ve Thalasso Merkezleri, Spa&Wellness Merkezleri, Medikal Firmaları, Sektörel Dernekler ve Kurumlar yer alacaktır.

100 farklı ülkeden 345 kişilik alım heyeti fuara katılacaktır.  Alım heyeti; Sağlık Bakanlıkları yetkilileri, Uluslararası sağlık turizmi  aracı kurumları  – Acenteler,  Uluslararası  hizmet alımı yapan çok uluslu şirket yetkilileri, ülkesinde ve kurumunda yurt dışı hasta tedavisi yönlendirmeleri yapan  doktorlar, hastane ve klinik sahiplerinden oluşmaktadır.

Fuar katılımcıları ve alım heyeti,  birebir / B2B görüşmeler yaparak, dünya sağlık turizmi pazarına değer katacak, önemli işbirliği başlangıçları ve anlaşmalarına imzalar atacaklardır.

Eurasia Health Tourism Expo&Congress’e katılarak, Sağlık Turizmi’nin gelişimi ve geleceğinde rol sahibi olmak isteyenler web sitesinden detaylı bilgi edinebilirler. 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe