Zürih 2017’de Lüks Seyahat Sektörünü Ağırlayacak 0

Luxperience, önümüzdeki sene Zürih’te düzenlenecek olan etkinlikte Avrupa lüks seyahat sektöründeki trendleri tanımlayıp onlara yön verecek. Luxperience, her yıl eylül ayında Sidney’de düzenlenen ve lüks ve deneyimsel seyahat ticareti forumuna dönüşen bu etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Önümüzdeki sene etkinliği düzenleme sırası ise Zürih şehriyle Avrupa’da. İki günlük başlangıç etkinliği, şehre tepeden bakan etkileyici Atlantis by Giardino otelinde 24-25 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek.

Luxperience Marka Stratejisti Michael Papas,”Ayrıcalıklı oluşu ve küresel ticaretteki etkisiyle İsviçre, Luxperience felsefesiyle mükemmel bir sinerji oluşturuyor.” diyor. “Luxperience’ın dünya genelindeki elit kitle ve gezginlere sıradışı deneyimler sunan yaratıcı ürünleri bir araya getirme yeteneği üzerine yıllar boyunca güçlü bir itibar oluşturduk. Uluslararası bir seyahat etkinliği düzenlemek Luxperience 2017 için olan yaratıcı ve eğitici programımızı sergilememizi sağlıyor.”

Zürih’te düzenlenecek etkinlik hem Avrupa’daki seçkin alıcı kitlesini hem de Asya, Kuzey ve Güney Amerika ile Avustralya’dan özenle seçilmiş alıcıları konuk edip onları en önde gelen firmalar ile bir araya getirecek. Sergi alanı neredeyse tamamen dolu olduğu için ilgilenen firmalar, katılım için Luxperience ile hızlıca iletişim kurmalı. Etkinliğin ana ortaklarından İsviçre Turizm ofisi( Switzerland Tourism) ayrıca Zürih’teki etkinliğe katılacak olan alıcılara İsviçre’de tanıtım gezileri düzenleyecek.

17- 20 Eylül 2017 tarihleri arasında Carriageworks, Sidney’de düzenlenecek olan Luxperience, en yüksek deneyim sahibi seyahat sektörüne yönelik sadece davetiye ile girilecek bir etkinlik. Ayrıca güney yarımkürede bu ölçüde düzenlenen tek organizasyon. Şimdiden ajandanıza not etmeyi unutmayın!

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe