Yılbaşı Turları Arasında En Güzeli: Bansko Kayak Turu 1

Bayram tatilleri, yıllık izinler derken neredeyse tüm uzun süreli tatil imkanlarımızı kullandığımız şu dönemlerde dört gözle bir tatil imkanı daha varsa o da yılbaşı turları turları oluyor. Yeni yıla kimimiz evde, kimimiz eğlence merkezlerinde girerken kimimiz de başka ülkelerde yeni kültürleri keşfederek girmek istiyoruz. Hiç şüphesiz, en güzel yılbaşı tatili kutlama seçeneklerinden biri de hem kayak turu yapmak hem de karla kaplı dağlarda gönlünüzce eğleneceğiniz bir partiye katılmak olabilir.

Bansko

İster yılbaşı tatilinde değerlendirebileceğiniz isterseniz keyifli bir sömestr turu yapabileceğiniz Bansko kayak turu ile Doğu Avrupa’nın en iyi kayak merkezlerinden biri olan Bansko’da sevdikleriniz ve ailenizle birlikte harika bir tatil geçirebilirsiniz. Kış tatilinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürecek Bansko, zorlu pistleri ile de profesyonel kayakseverlerin tercihi oluyor. Bu bölgede birçok tesis ve otel de mevcut.

Bulgaristan’ın güneybatı bölümünde kalan Pirin Dağları’nın eteklerindeki Bansko, sadece kayak için değil festivalleri için de rağbet gören bir yer. Horizon Festivali ve Bansko Caz Festivali, katılabileceğiniz en iyi etkinlikler arasında yer alıyor. Avrupa’daki en büyük kayak partisi olarak bilinen Horizon Festivali’ne katılmanızı öneririz.

Yılbaşı planınızı şimdiden yapın!

Yeni bir yıla girmek için gün saydığımız şu günlerde, şimdiden herkes yılbaşı planını yaptı bile. Birçok seçeneği bir arada bulabileceğiniz yılbaşı Avrupa turları alternatiflerinden Uzakdoğu gezilerine, Balkan turlarından Amerika turlarına kadar onlarca rota sizi bekliyor. En uygun seçenekleri, hem bütçenize hem de zevkinize uyacak en güzel rotasyonları araştırabilir, yılbaşı tatilinizi keyifli bir yurtiçi ya da yurtdışı turu ile eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Yorum

  1. Bansko kayak için en güzel yerlerden birtanesi, 2 sene önce arkadaş grubuyla gittiğimizde çok eğlenmiştik. Sizin belirttiğiniz gibi zorlu kayak pistleri var ve bu yüzden birçok iyi sporcu da antreman için geliyor. Ocak-Şubat ayları da ideal zamanı, biz mart başında gitmiştik yine de gayet güzeldi. Gitmeden önce alacağınız bir Bansko rehberi en iyi kayak rotalarını bilmeniz açısından size yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.