Yeni Trend Muhafazakar Villa 0

Dünyanın neresinde olursanız olun hangi ülke vatandaşı olursanız olun bulunduğunuz ülkede tek din ve tek tip insan modellerinin yaşadığı bir yerle asla karşılamazsınız. Devletleri devlet yapan şey özünde milletin çeşitliliği ve farklı sesleridir.     

muhafazar villa
muhafazar villa

Buna en büyük örneklerden bir tanesi olarak Amerika Birleşik Devletlerini gösterebiliriz. Amerika Birleşik Devletlerinde her renk ve her dinden insan bulunmaktadır. Ülkenin bu denli çeşitli olması ve farklı sesleri içerisinde barındırması doğru veya yanlış oturtmuş olduğu yönetim ile birlikte ABD’yi dünya gücü haline getirmiştir.  Öte yandan avrupa ülkelerinden fransa’ya baktığımızda fransa ülkesinde de aynı durumla karsı karsıya geliyoruz. Ülkede siyahi ve beyaz insan oranı neredeyse yarı yarıya bunun yanında ülkede çok fazla müslüman ve hristiyan birlikte yaşamakta. Avrupa ülkelerinden fransa, avusturya,almanya ve belçika’da ülkemiz vatandaşlarını bolca görebiliriz. Bu da bu ülkelerin çeşitliliğine güzel bir örnek olarak gösterilebilir

Bu çeşitliliğin temel nedeni ise geri kalmış veya gelişmekte olan ülkelerde istediği hayat standartlarını yakalayamayıp insanların yurtdışına çeşitli iş imkanları için göç etmesidir. Ülkemizde 70li ve 90li yıllar arasında avrupa’ya yoğun göç gerçekleşmiştir. Bu yıllarda göç etmiş olan türk vatandaşları gittikleri ülkelerde hayatlarını sürdürmüş ve günümze kadar o bölgelerde çeşitli alanlarda söz sahibi olmuşlardır. Türkiyeden vatandaşlarımızın en fazla göç ettiği ülkelerin başında almanya gelmektedir. Almanyadaki yoğun türk vatandaşı sayısı günümüzde almanya hükümeti ve meclisinde türklerin söz sahibi olmasına kadar gelmiş bulunmaktadır.

Ülkemize baktığımızda ülkemiz yurtdışına bir hayli göç verirken diğer yandan mesleksel  göç alım oranı çok düşüktür. Bu sebeple ülkemiz diğer ülkelere nazaran çeşitliliği az bir ülkedir. Ülkemizdeki yoğun müslüman oranıyla birlikte tüm sektörler buna göre ayarlanmıştır. Son yıllarda bu konuda en çok çalışmalar turizm alanında yapılıyor.Turistik bölgelerde muhafazakar villalar yapılmaya başlanıyor. Bu muhafazakar villalar sayesinde bayanlar rahatlıkla havuz keyfini çıkarabiliyor. Muhafazakar villaların en büyük özelliği dışardan kesinlikle havuz bölgesinin görünmemesidir. Muhafazakar villaların bu denli tercih edilmesi nedeniyle tüm turistik bölgelerimizde bu muhafazakar villalardan bulunmaktadır. Muhafazakar villa araştırmak istiyorsanız arama motorlarında muhafazar villa diye aratarak kendinize uygun yerleri görebilirsiniz

Kaynak: http://www.kiralikvillasepeti.net/

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe