Yeni The Holiday Team Web sitesi Acentelere Olan Güvenini Vurguladı 0

Site, acenteler için daha kullanıcı dostu olacak şekilde yeniden tasarlandı ve onlara yardımcı olmak için müşterileri için bir satış aracı olarak kullanılmak üzere daha fazla içerik eklendi.

Oteller ve uçuşlar için ayrı arama sekmeleri de sunulmasına rağmen The Holiday Team özellikle paketler için Uçuş artı Otel sekmesini yükseltmeye odaklandığını belirtiyor.

Yeni web sitesi, müşterileri için tatil ilhamı arayan acenteler için düzenli olarak güncellenen ilham verici fikir ve paket sayfaları da sunuyor.

Yeni web sitesi ayrıca seyahat sağlığı, pasaport ve vize şartları ve hava durumu bilgileri gibi detaylı bilgi ve öneriler de sunmaktadır.

The Holiday Team, Southall Travel’in ticaret bölümüdür ve daha fazla ortaklık kurmak ve büyümeyi sağlamak için beş kişilik yeni bir acente destek ekibi kurulmuştur.

Firma, havayolu ilişkileri sayesinde 7 gün 24 saat rezervasyon ve satış desteği ve rekabetçi fiyatlandırma sunmaktadır. British Airways ve American Airlines da lansman etkinliğine sponsor oldu.

The Holiday Team Satış Müdürü Kevin Toby; “Yeni web sitemizden kesinlikle çok memnunuz ve acentelerin de yeni ve geliştirilmiş arama ve rezervasyon deneyiminden memnun kalacağından eminiz.

“Yeni sitenin seyahat ticaretini, daha geniş bir ürün yelpazesi aramak ve satın almak için özellikle de uzun mesafeli bölgelerdeki otelleri arama ve satın almayı daha hızlı ve kolay hale getireceğini düşünüyoruz. Amacımız, seyahatte güven ve güvenilirliği daha da artırmak ve müşterilerini memnun etmek ve kuruluşlara işlerini büyütmek için gerekli olan ürünü sağlamaktır. Yeni görünüm ve yarattığı his siteyi güncel hale getiriyor. İstediğimiz şey de basit ve anlaşılması kolay bir şeydi. Yeni site rekabetçi olmalarına ve para kazanmalarına izin veriyor. Acentelerin büyük tur operatörleri ile rekabet edebilmeleri için bir fırsat sunuyoruz. Uçuş artı otel ciddi şekilde geliştirildi ve daha fazla içerik ekledik; ama bu devam eden bir proje ve zamanla gelişmeye devam edecektir” dedi.

Gelecekteki gelişmeler nedeniyle, transferler ve karayolu taşımacılığı gibi diğer ürünler ve bilet ve turistik yerlerin de eklenmesiyle sonuçlanabilir.

Ancak The Holiday Team bunun yeni sitenin ilk iterasyonu olduğunu ve acente kullanıcılarından gelen geri bildirimlere dayanarak yeni özellikler eklemeye devam edeceğini söyledi.

Southall Travel Group Genel Müdürü Paul Wait; “her şey çevrimiçi devam ederken, seyahat acentesi topluluğunun sağladığı değere gerçekten inanıyoruz.

“Ülkedek çapındaki ve geleneksel seyahat acenteleri konusundaki tecrübelerim, kendi toplulukları içinde doğru yerde bulunuyorlar ve tamamen farklı bir şekilde hizmet veriyorlar. Ne kadar iş yaptıkları ve insanların seyahatlerini ve biletleme işlemlerini yerine getirmek için onları ne kadar kullandıkları konusuna gerçekten cesaretlendim. Şaşırdım. Uzun mesafe, lüks ve özel istekler üzerine yoğunlaşıyorlar, bu nedenle de eğlence ve iş seyahatinde kişisel seyahat hizmeti için büyük bir gelecek olduğunu düşünüyoruz. Acente topluluğunun değerini görüyoruz ve ticareti desteklemek ve işlerini kurmak için hem insanlara hem de teknolojiye yatırım yapıyoruz” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.