Yeni Offline Navigasyon Özelliği ile Citymaps App 0

Citymaps uygulaması artık offline navigasyon ve entegre edilmiş yönlendirme özelliğine sahip.

Son yaptıkları güncelleme ile Citymaps gezginlere internet bağlantıları olmadan da kullanabilecekleri entegre yönlendirmeye sahip ve detaylı navigasyon özellikleri taşıyan bir uygulama sunuyor. Uluslar arası cep yakan data ücretleri ödemek yerine, bu yeni özelliler ile gezginlere WiFi olmadan gezme imkanı sağlıyor.

Citymaps uygulaması da artık offline oldukları sürede kullanıcılarına Google Maps gibi ayrıntılı haritalara ulaşım imkanı sağlıyor. Ancak, Citymaps bazı ek özellikleri ile gezginlerin öncelikli tercihi olabilir. Örneğin, uygulama her bir haritada ilgi çeken noktaları göstererek kullanıcılarının kolaylıkla restoran, mağaza ve kent simgelerini bulmasına yardımcı oluyor. Her bir yer için harita üzerinde bulunan logolar sayesinde yabancı dildeki restoran ve mağazaları bulmak daha da kolaylaşıyor.

Citymaps

Sonuç olarak uygulama bu yeni offline özellikleri ile gezginlerin seyahatleri boyunca yeni yerler keşfetmelerini ve navigasyon kullanımlarını internet bağlantısı olmadan daha kolay bir hale getirmiş oluyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe