Yeni Kültür ve Turizm Bakanımız Etstur’un Patronu Mehmet Ersoy Oldu 5

Başkanlık sistemi ile birlikte milletvekili olmasa belirli branşlardaki kanaat önderleri de bakan olabilecekleri belirtildi. Başkan Erdoğan yeni kabine listesini açıklamadan önce Türsab başkanı Firuz Bağlıkaya sosyal medya üzerinden yazdığı tebrik mesajıyla birlikte Mehmet Ersoy’un yeni Turizm Bakanımız olduğunu açıkladı. 

Firuz Bağlıkaya, “Hakkıyla geldiği yeri ve başarılarını; tüm sektöre taşıyacağına bütün kalbimle inandığım, yol arkadaşım sayın Mehmet Ersoy‘u bakanımız olarak görmekten mutluluk duyuyorum. Başta şahsım ve TÜRSAB ailesi olarak ona başarılar diliyorum. Cumhurbaşkanımızın sektörümüze verdiği önemin ve değerin en güzel işareti olan bu başlangıç turizm camiasını ziyadesiyle mutlu etmiştir.

Sayın Bakanımızın liderliğinde ve vizyonunda, turizm sektörünün tüm paydaşlarıyla sektörün birikmiş sorunlarını çözerek büyük bir atılım döneminin başlayacağını ve 2023 hedeflerine güvenle ulaşacağımız inancıyla Yeni dönemin sektörümüze ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” olarak belirtti.

Koltuk için Rixos Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince‘nin de adı geçiyordu.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

5 Yorum

    1. TURSAB başkanımız kısa süre onlarca yenilik yapmıştır, henüz daha başında fakat eminiz ki sayın bakanımızla birlikte geleceğin Türkiye turizmi bambaşka olacaktır.

  1. bambaska olacagı kesın dolar euro bu kadar yuksekken turıstler bı zahmet tercıh etsın artık 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe