Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Yeni Kamp Yemek Kitabı, The New Camp Cookbook

Bir kamp seyahati düşünüldüğünde genelde alışveriş için aklınıza birçok şey gelir, ama yemek pişirmek genellikle bunlardan biri değildir.

The New Camp Cookbook: Gourmet Grub for Campers, Road Trippers, and Adventurers (Yeni Kamp Yemek Kitabı: Kampçılar, Yolcular ve Maceracılar için Gurme Yemekler) adındaki bu kitapla, yıldızlar altında yediğiniz sıradaki yemeğiniz çok daha unutulmaz olacak. Kitap, seyahatiniz için en iyi yemekleri planlamayla ve yola çıkmadan önce soğutucuyu yanınıza almanızdan itibaren başlıyor. Kitapta bulunan tarifler doğru olanı yaptığınızı gösterecek yeterli sayıda direktif sunarken siz aynı zamanda eğlenmek için kendi tarzınızı da yaratabilirsiniz.

Yemek kitabında bulunan tüm tarifler için standart yemek gereçleri gerekirken, tarifler aynı zamanda sizin yemek tarzınıza en uygun olanları seçmeniz için bazı simgelerle işaretlenmiş. Bu kitabı edindikten sonra ekibiniz sizden sosisli sandviç yada patates kızartması isterse onları Kore usulü pançeta, rezene pizza veya meksika fasülye salatası gibi tariflerle şaşırtabilirsiniz.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir