World Tourism Forum , 16-18 Şubat Tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde 0

Turizmin Davos’u mottosu ile bilinen World Tourism Forum bu yıl 16-18 Şubat tarihlerinde 15 bin katılımcı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Uzakrota‘nın da partnerleri arasında yer aldığı etkinlik, Dünya turizmine yön veren liderleri İstanbul’da bir araya getirecek. Organizasyon kapsamında Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek World Tourism Forum, turizm trendlerini belirleyen kanaat önderlerini, yatırımcıları, siyasi otoriteleri ve sektör temsilcilerini İstanbul’da buluşturacak.

Zuckerbeg Media CEO’su Randi Zuckerberg, Barcelona Turizm Ofisi CEO’su Jordi William Carnes, Rixos Otelleri CEO’su Fettah Tamince, MetGlobal CEO’su Metin Altun, Jolly Tur CEO’su Mete Vardar gibi üst düzey katılımcıların yer alacağı etkinlikte Uzakrota.com ekibi olarak 16 Şubat günü Uzakrota Mini Travel Summit ‘te gerçekleştireceğiz.

Ayrıca etkinlik kapsamında 17 Şubat akşamı Çırağan Hotel Kempinski ‘de World Tourism Forum Başkanı Bulut Bağcı’nın başkanlığında düzenlenecek World Tourism Forum’un global toplantısı gecesinde ise 40’tan fazla kategorilerde “Turizmin Oskarları” dağıtılacak.

Etkinliğin biletlerini http://global.worldtourismforum.net üzerinden satın alabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe