Alma Bojcic “Bosna Hersek’e Gelen Her Turist Muhakkak İlgisini Çekecek Birşey Bulacaktır.” 0

Bosna Hersek’te faaliyet gösteren turizm firması Welcome.ba‘nın Genel Müdürü ve 13 Kasım günü Uzakrota Travel Summit’te konuşmacı olacak Alma Bojcic ile ata toprakları ve Welcome.ba hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Öncelikle hoş geldiniz ,  ziyaretçilerimize kendinizi kısaca tanıtır mısınız ?

Türkiye’de 14 yılımı turizmle çalışarak geçirdikten sonra Saraybosna’ya geri gönüp turizm mesleğimi burada da devam ettirdim. Birkaç yıllık tecrübe ve emeğin ardından kendi iş yerimi açmaya karar verdim.

Welcome.ba hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

Yıllardr turizmle uğraşıp, elde ettiğimiz tecrübe ve başarıyı göz önünde bulundurup, amacı Bosna Hersek’in turizmini tanıtıp ülkemizi ziyaret etmek isteyen turistlerimize gerekli bütün bilgi ve hizmetleri sunmak olan Welcome.ba projesini faliyete geçirdik.

Welcome.ba bize hangi hizmetleri sunmakta?

Welcome.ba ülkemizde kişisel ve toplu grup ziyaretleri, konaklama, günübirlik ya da bir günden uzun geziler, spor turizmi, transfer hizmetleri, profesyonel rehberlik hizmetleri, seminer düzenleme ve bunun gibi daha birçok faaliyetlerde bulunmaktadır.

Anladığım kadarıyla sadece Bosna Hersek’te hizmet vermiyorsunuz, Welcome.ba başka hangi ülkelerde hizmet vermekte?

Bosna Hersek’in yanında welcome.ba, Bosna Hersek sınırları dışında da faaliyet göstermektedir. Şimdiye kadar Karadağ, Sırbistan ve Hırvatistan’da olduğu gibi bazı Avrupa ülkelerinde de hazırlıklarımızı tamamladık.

Türk turistlerin Bosna Hersek’e olan ilgisinden memnun musunuz?

Türk turistlerin ülkemize olan ilgisi bizi memnun ettiği gibi  Bosna Hersek’i Welcome. ba aracılığıyla ziyaret eden Türk turistler de bizim hizmetimizden memnun kaldıklarını belirtmişlerdir.

Türk turistler ülkenize geldiklerinde ne ile karşılaşacaklar?

Roma döneminden, Osmanlılardan kalan ve günümüze ait  tarihi – kültürel anıtlar, doğal güzellik, nehirler, kanyonlar, göllerden modern alışveriş merkezleri, restoran ve kulüplere kadar Bosna Hersek’te turistlere sunulan turizm çeşitlilik göstermektedir. Böylelikle Bosna Hersek’e gelen her turist muhakkak kendisinin ilgisini çekecek birşey bulacaktır. Biz de unutulmayacak bir gezi olması adına elimizden geleni yapmak için burdayız.

Son olarak eklemek isteğiniz birşey var mı?

Umuyoruz ki turistler bundan sonraki ziyaret yerleri olarak Bosna Hersek’i seçip, onları burada en iyi şekilde ağırlayacak ve unutulmaz bir seyahat geçirmelerini sağlayacak bizleri fark edeceklerdir.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe